Zauważasz u siebie pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci jędrność? Marzysz o delikatnej i gładkiej skórze, a nie chcesz poddawać się inwazyjnym operacjom chirurgicznym? Poznaj rewolucyjny produkt używany do zabiegów w klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie – stymulator Dives.

Czym jest Dives Med Platinum Ultra 4?

Dives Ultra 4 jest innowacyjnym wyrobem medycznym, który został opracowany w celu walki o piękną i zdrową skórę. Posiada on nowoczesny skład, zapewniający synergistyczne połączenia. Jego formuła jest wysoko skondensowana. Dives został wyprodukowany z zastosowaniem współczesnych technologii, z których korzystają najlepsze na świecie produkty medyczne. Dives to stymulator tkankowy, tak więc jego zadaniem jest wzmocnienie i poprawa kondycji skóry poprzez działanie pobudzające naturalne procesy regeneracyjne, jak również stymulujące odnowę tkanek. Jak powszechnie wiadomo, z wiekiem oraz upływem czasu, nasza skóra traci naturalną jędrność. Jest to także wynik działania na nią silnych promieni słonecznych. Aby temu zapobiec, potrzebne jest czasem wykonanie kroków, które wspomogą komórki w ich odbudowie. Dlatego też Dives to stymulator, który ma na rynku bardzo dobre opinie. Również w klinice Fabskin na warszawskim Bemowie, spotykamy się z bardzo pozytywnymi reakcjami Pacjentów na ten środek, a efekty zabiegu są naprawdę rewelacyjne. Należy wiedzieć, że Dives Med Platinium Ultra 4 jest preparatem o silnym działaniu regenerującym oraz przeciwzmarszczkowym.

Co wchodzi w skład Dives Platinum Ultra 4?

Dives Med Platinium Ultra 4 jest koktajlem, który łączy w sobie kilka substancji aktywnych, które indukują proces autoregeneracji skóry oraz tkanek, co korzystnie wpływa na działanie odmładzające, jak również rekonstruuje zniszczone tkanki. Formuła preparatu została tak skonstruowana, aby uzyskać natychmiastowe efekty poprawy napięcia i jędrności skóry, a także zredukować zmarszczki oraz biologicznie odmłodzić skórę. Warto wiedzieć, jakie dokładnie substancje zawiera Dives Med Platinium Ultra 4, który jest wykorzystywany do zabiegów poprawiających urodę w klinice FabSkin w Warszawie. W skład tego biostymulatora wchodzą:

 • kwas bursztynowy, czyli składnik odpowiedzialny za zapobieganie oksydacji tkanek, jednocześnie używany jako stymulator pobudzania syntezy kolagenu. Kwas bursztynowy stymuluje odbudowę komórkową i wykazuje silne właściwości regenerujące.
 • kwas hialuronowy, który występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka. Z biegiem lat jego poziom radykalnie się zmniejsza, co wpływa na proces starzenia się skóry. Ma on silne działanie ujędrniające i nawilżające. Co więcej, zawarty w Dives kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za wyrównanie gospodarki wodnej organizmu.
 • nukleotydy DNA – są to substancje, których działanie wpływa na proces syntezy białek. Poza tym poprawiają one metabolizm komórkowy poprzez zwiększenie replikacji komórek. Składniki te sprzyjają więc komórkowej odnowie, co w efekcie wspomaga ogólną poprawę skóry.
 • hydrolizowany kolagen – ten składnik jest odpowiedzialny nie tylko za odpowiednie nawilżenie skory, ale także za jej ujędrnienie i odpowiednią sprężystość. Jego rolą jest także indukcja procesów regeneracji skóry.
 • ekstrakt z rośliny genipa american – wzmacnia produkt o takie składniki jak: żelazo, witaminy z grupy B, niacynę, taninę oraz ryboflawiny
 • gliceryna – posiada silne właściwości regeneracyjne oraz nawilżające.

Jak widać, Dives Med jest bogaty w kwasy, które posiadają bardzo dobre opinie i stosowane są w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, które mają na celu odmłodzenie skóry. W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie kwasy zawarte w Dives są zawsze najwyższej jakości, ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim dobro naszych Klientów.

Na czym polega zabieg z użyciem Dives Platinium Ultra 4?

Należy pamiętać, że Dives Platinium Ultra 4 jest przeznaczony wyłącznie do użytku przez profesjonalistów. Samodzielnie podawanie stymulatora tkankowego może być niebezpieczne dla zdrowia Pacjenta. W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie wykorzystujemy ten produkt przede wszystkim do zabiegów mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej. Stymulator Dives Platinium Ultra 4 jest podawany Pacjentowi przy pomocy cienkiej igły w miejsce, które wymaga regeneracji komórek skórnych. Dzięki temu możliwe jest natychmiastowe poprawienie kondycji skóry poprzez wzbogacenie jej o silne substancje odżywcze i regeneracyjne. Sama iniekcja jest przeprowadzana przez lekarza, który posiada odpowiednie doświadczenie lub przeszkolonego kosmetologa. Jest to więc prosta metoda, która pozwala na to, aby biostymulatory dotarły nawet do najgłębszych warstw w naszym ciele bez ingerencji chirurgicznej. Można je stosować na różne partie ciała, takie jak twarz, szyję, dekolt czy dłonie, a więc wszędzie tam, gdzie najbardziej widoczne są pierwsze oznaki starzenia.

Wskazania do zabiegu z użyciem Dives Platinum Ultra 4

Biostymulatory tkankowe, do grupy których należy kwas Dives, są odpowiednie dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu oraz kondycji skóry. W szczególności, tak jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii igłowej, preparat stosuje się w zależności od indywidualnych potrzeb konkretnego Pacjenta. Do głównych wskazań do wykonania zabiegu z zastosowaniem biostymulatora tkankowego w postaci Dives Platinium Ultra 4, należą:

 • wyraźna utrata jędrności i sprężystości skóry;
 • wiotkość skóry w obrębie twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni;
 • pojawienie się tzw. chomików na twarzy;
 • zmiany owalu twarzy;
 • chęć poprawy konturów twarzy;
 • chęć wysmuklenia twarzy;
 • niedotlenienie skóry;
 • blizny;
 • rozstępy;
 • odwodniona skóra;
 • występowanie sińców i worków pod oczami;
 • chęć redukcji zmarszczek.

Oczywiście są to najczęstsze problemy, z jakimi przychodzą Pacjenci do kliniki FabSkin w Warszawie. Biostymulatory tkankowe wykazują korzystny wpływ na regenerację skóry oraz jej odpowiednie odżywienie.

Platinum Ultra 4 Dives – przeciwwskazania do zabiegu

Tak, jak właściwie każdy preparat wykorzystywany w branży kosmetologicznej oraz medycynie estetycznej, również Dives Platinum Ultra nie może być stosowany u pewnej grupy Pacjentów. Przede wszystkim nie powinny więc korzystać z zabiegów z jego użyciem osoby, które:

 • mają skłonność do pojawienia się bliznowaceń;
 • chorują na epilepsję;
 • są w ciąży bądź karmią piersią;
 • mają aktywne stany bakteryjne, grzybicze lub wirusowe skóry;
 • cierpią na trądzik różowaty;
 • cierpią na choroby autoimmunologiczne;
 • posiadają łuszczycę lub egzemę;
 • chorują nowotworowo;
 • wykazują problemy z krzepliwością krwi;
 • mają nieustabilizowaną cukrzycę.

Nie zaleca się także wykonywania zabiegu z użyciem Dives osobom, które w ostatnim czasie wykonywały zabiegi z użyciem nici hialuronowych, toksyny botulinowej lub przechodziły przeszczep skóry. Niewskazane jest także stosowanie lasera ablacyjnego i nieablacyjnego bezpośrednio przed zabiegiem z biostymulatorami tkankowymi.

Dives Platinium Ultra 4 – jak wyglądają efekty zabiegu?

Biostymulator Dives zawiera kwasy, które mają silne działanie odmładzające, zagęszczające i ujędrniające. Po stosowaniu zabiegów z ich użyciem skóra jest widocznie młodsza, a efekty są rewelacyjne. Kondycja cery jest zdecydowanie lepsza, a owal twarzy jest znacznie poprawiony. Oczywiście, niektórzy Pacjenci obawiają się tego, że nie zachowają oni naturalnego wyglądu. Nic bardziej mylnego. Dzięki specjalistycznej formule Dives Platinium Ultra 4 Twoja skóra będzie wyglądać na świeżą bez efektu sztuczności. Głównym zadaniem działania zabiegów z użyciem biostymulatorów jest pobudzenie, produkcja oraz namnażanie elastyny oraz kolagenu, co wpływa na zwiększenie gęstości skóry. Zmarszczki i rozstępy stają się mniej widoczne, a twarz wygląda na smuklejszą. Ostateczne efekty zabiegów z użyciem Dives Platinium Ultra 4 najlepiej widoczne są na zdjęciach pacjentów przed i po. W klinice FabSkin w Warszawie dostępne są zdjęcia, które najlepiej obrazują wszystkie rezultaty działania preparatu. Twarz i skóra jest jędrna, sprężysta i odzyskuje prawidłowe napięcie.

Dives med platinum – ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi z użyciem Dives Platinium Ultra 4 powinno wykonywać się w serii. W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie specjaliści rekomendują, aby umówić się na trzy bądź cztery zabiegi. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie najlepszych efektów. Oczywiście każdy Pacjent jest inny, dlatego też nasi specjaliści dostosują zarówno ilość iniekcji, jak i ilość podawanego preparatu do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Każdy zabieg powinien być poprzedzony co najmniej dwutygodniową przerwą. Na wizycie konsultacyjnej lekarz określi, jakie rezultaty zabiegu są możliwe do uzyskania, a także, w jakiej kondycji jest skóra Pacjenta. Warto przestrzegać tych zaleceń, ponieważ jedynie podawanie biostymulatorów w ściśle określony sposób, pozwoli nam cieszyć się przez długi czas efektami zabiegu.

Dives Med – Platinum Ultra 4 – jak długo się utrzymuje efekt?

Badania wykazały, że Dives Platinum to biostymulator, który przynosi widowiskowy oraz długotrwały efekt. Ponadto firma produkujące Dives Med ma bardzo dobre opinie w branży medycyny estetycznej. Rezultaty działania substancji zawartych w tym preparacie działają na każdą z okolic podania, zarówno twarz, jak i dekolt, szyje, dłonie, obszar pod kolanami czy nawet ramiona. Tak naprawdę nic nas nie ogranicza przed tym, aby uzyskać lifting skóry, a zarazem zwiększyć jej jędrność, sprężystość, wymodelować kontur czy wygładzić zmarszczki. Oczywiście czas działania preparatu jest uzależniony od predyspozycji, jakie posiada pacjent, jednak wśród osób, które skorzystały z zabiegów Dives Platinum Ultra 4 w klinice FabSkin w Warszawie spotykane są opinie, iż efekt utrzymuje się średnio od pół roku do nawet kilkunastu miesięcy. Należy pamiętać, że preparat działa dwufazowo. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu skóra staje się głęboko nawilżona, ujędrniona i wygładzona. Z kolei czynne działanie składników Dives Platinium wpływa na głęboką regenerację i stymulację do produkcji kolagenu oraz elastyny. Co to oznacza w praktyce? Twoje zmarszczki czy rozstępy zostaną natychmiast wygładzone, a kwasy, które znajdują się w składzie Dives Platinium zapobiegną pojawianiu się kolejnych zmian na skórze. Dives Med ma więc pozytywne opinie uzyskane od osób, które pragną natychmiastowej poprawy kondycji skóry, jak także długofalowego działania.

Jak wyglądają przygotowania do zabiegu z użyciem Dives Platinium?

Poza tym, w jaki sposób działają biostymulatory tkankowe, takie jak rewolucyjny produkt Dives Platinium Ultra 4, warto również wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo przygotować się do zabiegu. W tym celu warto stosować się do wszystkich zaleceń, jakie przedstawi Ci lekarz, pracujący w klinice medycyny estetycznej FabSkin na warszawskim Bemowie. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy będziesz musiał być gotowy na wiele wyrzeczeń, obalamy ten mit. Tak naprawdę w okresie dwóch tygodni przed wykonaniem zabiegu powinieneś unikać stosowania silnych kosmetyków, które mogłyby podrażnić skórę. Do tej grupy należą między innymi kwasy owocowe czy retinoidy. Warto także unikać solarium oraz eksponowania skóry na silne działanie promieni UV. Przed zabiegiem nie wykonuj także peelingów oraz nie przyjmuj leków przeciwzapalnych, ponieważ może to mieć wpływ na proces gojenia się skóry. W klinice FabSkin w Warszawie oferujemy wykonanie wizyty konsultacyjnej, podczas której lekarz przedstawia Pacjentowi szczegółowy plan zabiegu oraz podpowie, czego unikać przed jego wykonaniem.

Czy zabieg z użyciem Dives Platinum Ultra jest bolesny?

O Dives Platinum w Internecie krążą bardzo dobre opinie, a rezultaty, jakie daje zabieg z jego użyciem, są spektakularne. Czy jednak podczas jego wykonywania będziemy odczuwać ból? Odpowiedź jest prosta. Zabieg z użyciem tego biostymulatora tkankowego jest całkowicie bezbolesny. W trakcie wyznaczania punktów iniekcji, gdzie będzie podawany preparat, lekarz stosuje środek znieczulający miejscowo. Jest on zwykle podawany w formie kremu lub żelu. Podczas aplikacji pod skórę Dives Platinum możesz jedynie odczuwać delikatne mrowienie. Zabieg więc jest zupełnie bezbolesny i bezpieczny.

Zalecenia po zabiegu z użyciem Dives Med.

Tak jak po każdym zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, osoba, która go wykonuje, poinformuje Cię dokładnie o wszystkich zaleceniach, do których powinieneś się stosować bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie już podczas wizyty konsultacyjnej specjalista informuje Pacjenta o odpowiedniej pielęgnacji skóry, w szczególności w okolicach, gdzie preparat został podany. Należą do nich m.in.:

 • rezygnacja z intensywnego wysiłku fizycznego przez dwie doby po zabiegu;
 • rezygnacja z korzystania z sauny przed dwie doby po zabiegu;
 • stosowanie kremów z odpowiednim filtrem UV o wysokim współczynniku ochrony oraz rezygnacja z solarium;
 • unikanie takich miejsc, jak jacuzzi czy basen na okres co najmniej dwóch dni po zabiegu;
 • stosowanie właściwych kosmetyków do pielęgnacji ciała;
 • stosowanie środków o właściwości nawilżającym;
 • rezygnacja z kosmetyków o silnym działaniu przez tydzień po zabiegu;
 • rezygnacja z wykonywania peelingów przez co najmniej tydzień po wykonaniu zabiegu.

Platinum Ultra 4 Dives – opinie o zabiegu

Dives to stymulator, który ma bardzo dobre opinie zarówno u Pacjentów, którzy skorzystali z zabiegu, jak również wśród badaczy tego preparatu. Dzięki odpowiednim proporcjom składników, jakie zawiera, jest bezpieczny dla zdrowia. Pacjenci, którzy skorzystali z zabiegu Dives w klinice FabSkin w Warszawie również wyrażają pozytywne opinie o działaniu tego preparatu.

Dives Platinium Ultra 4 – cena zabiegu

Na stronie internetowej kliniki FabSkin na warszawskim Bemowie znajdziesz dokładny cennik wszystkich zabiegów, jakie oferujemy. Warto jednak wiedzieć, że często nasza firma oferuje promocyjne ceny na niektóre zabiegi, a także tworzy specjalne promocje dla stałych klientów naszej placówki.