Masz swoje pasje lub hobby, którym poświęcasz dużo czasu? Rodzina? Dzieci? Praca? Sport i rywalizacja? Chcesz zmienić swój styl życia i wygląd ale wiecznie brakuje Ci na to czasu?

Z myślą o Tobie stworzyliśmy praktyczny poradnik po zabiegach medycyny estetycznej dla mężczyzn. Już niedługo Dzień Ojca – zatrzymaj się na chwilę i poznaj sposoby na skuteczną regenerację twarzy i ciała oraz pozbycie się uciążliwych, męskich problemów.

Mężczyźni na świecie już od dawna dbają o siebie tak jak np.: David Beckham, Johny Depp czy Robert Lewandowski! Bądź sobą i zatrzymaj upływający czas! W naszej klinice medycyny estetycznej FabSkin Dr Radosława Rzepnikowskiego pomożemy Ci zrealizować Twoje oczekiwania i marzenia!

Pierwszy raz w klinice medycyny estetycznej

Mężczyźni coraz częściej decydują się na samodzielne wizyty u lekarza medycyny estetycznej. Jest również część pacjentów, która wybiera zabieg za namową partnerki – czasami odwiedzają klinikę w jej obecności. Każdy może liczyć na indywidualne podejście, zrozumienie problemu oraz co ważne prywatność i dyskrecja, o którą bardzo dbamy w FabSkin.

Pierwsza wizyta to wywiad z pacjentem, wypełnienie karty z odnotowaniem ewentualnych przeciwskazań do zabiegów. Konsultacja polega na przedstawieniu oczekiwań oraz możliwości ich spełnienia ze strony kliniki. Dzięki temu każdy mężczyzna dowiaduje się o czynnikach i problemach wpływających na stan skóry, czynnikach które na nią wpływają oraz poznaję technologię, która skutecznie rewitalizuje i usuwa niekorzystne czynniki. Dopiero po wywiadzie lekarz medycyny estetycznej lub dyplomowany kosmetolog przystępuje do wykonania harmonogramu leczenia oraz wykonania zabiegów uzależnionych od wskazań.

Po wizycie pacjent otrzymuje wytyczne oraz ustalony z lekarzem harmonogram zabiegów. W każdym momencie do dyspozycji jest również recepcja, gdzie możemy umówić się na kolejną konsultację lub poradę. Ważne aby każdy mężczyzna nie pozostał sam z pytaniami po lub przed zabiegiem.

Poznaj nasze rekomendacje zabiegów dla mężczyzn:


Zastanawiasz się jaki zabieg będzie najlepszym wyborem?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiedni zabieg dla Ciebie! Zapraszamy Cię również na KONSULTACJĘ!

Tel: 22 126 80 08
E-mail: fabskin@fabskin.pl