Accent Prime – nowoczesne modelowanie ciała i twarzy

Accent Prime to wielofunkcyjne złożone urządzenie służące do poprawy wyglądu: modeluje sylwetkę, odchudza twarz i ciało oraz leczy nadpotliwość. Urządzenie charakteryzują odmienne, dokładnie dopasowane techniki zabiegowe dla każdej powierzchni twarzy i ciała oraz dla każdego rodzaju zabiegu (leczenie nadpotliwości, lifting skóry, zwalczanie cellulitu, redukcja tłuszczu, blizn, rozstępów). Zdecydowaną zaletą maszyny dostępnej w naszym gabinecie FABSKIN w Warszawie jest fakt, że dzięki swojej wszechstronności może być zastosowana na dowolnym obszarze ciała, w związku z czym stanowi dobrą alternatywę dla pozostałych metod chirurgicznych. Jest to pierwsze urządzenie na rynku, które bez pomocy skalpela wyszczupla, liftinguje, modeluje twarz oraz poprawia jędrność skóry bezpiecznie i bezboleśnie.

Innowacyjność laseru

Technologie, które do tej pory stosowane były oddzielnie w medycynie estetycznej – fale ultradźwiękowe, drenaż limfatyczny, unipolarna fala radiowa i laser diodowy – w przypadku laseru Accent Prime stosowane są zbiorowo. Połączenie tych funkcji sprawia, że laser jest innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju. Każda funkcja odpowiedzialna jest za inny proces – fale ultradźwiękowe niszczą komórki tłuszczowe, fala radiowa zwiększa metabolizm , przez co szybciej usuwany jest z organizmu uwolniony tłuszcz.

Działanie urządzenia Accent Prime

Podczas zabiegu urządzenie Accent Prime emituje ultradźwięki, które za pomocą drgań rozbijają komórki tłuszczowe. Istotne jest, że nie istnieje ryzyko uszkodzenia sąsiednich tkanek. Dzięki użyciu kilku technologii w tym samym czasie można pozbyć się komórek tłuszczowych, ujędrnić skórę i poprawić jej teksturę.

Zabieg za pomocą laseru Accent Prime jest bezbolesny i nie jest konieczne użycie znieczulenia. Podczas jego działania temperatura ciała pacjenta jest bez przerwy monitorowana, a złożony system zapewnia mu bezpieczeństwo. Odczuwalne jest ciepło, a następnie może pojawić się niewielkie zaczerwienienie skóry. Urządzenie posiada również system chłodzący, który ma za zadanie chronić naskórek, skórę, włókna, nerwy i naczynia krwionośne, co sprawia, że niszczone są jedynie komórki tłuszczowe.
Zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od obszaru ciała i może być wykonany o każdej porze roku. Nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga od pacjenta tymczasowego zrezygnowania z aktywności.

Dla kogo odpowiedni jest zabieg z użyciem Accent Prime?

Zabieg z użyciem urządzenia Accent Prime jest przede wszystkim dla osób, które szukają bezinwazyjnych i skutecznych rozwiązań. Zabieg polecany jest osobom, które mają problem z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem oraz jędrnością skóry. Zdecydowaną zaletą urządzenia jest możliwość stosowania na różnych partiach ciała takich jak brzuch, pośladki i twarz.

Zabiegi, która można wykonywać za pomocą laseru Accent Prime

  • redukcja cellulitu
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • usuwanie rozstępów
  • ujędrnianie skóry
  • redukowanie blizn
  • nadpotliwość
  • likwidacja tzw. chomików na twarzy i drugiego podbródka

Kiedy są widoczne pierwsze efekty?

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się zdecydowanie bardziej jędrna. Aby uzyskać najlepsze efekty należy wykonać serię od 4 do 8 zabiegów powtarzanych co 8-10 dni. Efekty są długotrwałe, jednak trzeba pamiętać, żę skóra ulega naturalnym procesom starzenia się, więc w celu utrzymania rezultatów należy okresowo powtarzać zabieg.

Czy metoda Accent Prime jest bezpieczna?

Tak, jest to całkowicie bezpieczna, bezbolesna i bezinwazyjna metoda. Gwarantują to między innymi:

  • zimne ultradźwięki – ich kontrolowany czas uniemożliwia uszkodzenie tkanek poprzez ich przegrzanie
  • selektywne niszczenie komórek – urządzenie emituje ultradźwięki, które za pomocą drgań rozbijają komórki tłuszczowe i nie istnieje ryzyko uszkodzenia sąsiednich tkanek
  • wzrost temperatury następuje stopniowo, fale radiowe przenikają do tkanek położonych głębiej I dochodzą do warstwy, w której znajdują się komórki tłuszczowe
Accent Prime
Wariant zabiegu  Cena FabSkin Specials Pakiet 4 zabiegów
TWARZ
RF – BEZINWAZYJNY LIFTING I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY
1 obszar (Twarz / Szyja / Dekolt)  650 zł 500 zł  1600 zł (400 zł za 1 zabieg)
2 obszary 910 zł 700 zł 2400 zł (600 zł za 1 zabieg)
3 obszary 1040 zł 800 zł 3000 zł (750 zł za 1 zabieg)
PODBRÓDEK
RF+US: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I UJĘDRNIENIE  650 zł  500 zł 1600 zł (400 zł za 1 zabieg)
CIAŁO
RF – BEZINWAZYJNY LIFTING I ZAGĘSZCZENIE SKÓRY
30 min – jeden obszar 520 zł 400 zł 1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
45 min – jeden obszar 780 zł  600 zł 2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
US – REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
30 min – jeden obszar 520 zł 400 zł 1200 zł (300 zł za 1 zabieg)
45 min – jeden obszar 780 zł  600 zł 2000 zł (500 zł za 1 zabieg)
RF + US – ZAGĘSZCZENIE SKÓRY Z LIKWIDACJĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ
60 min – jeden obszar 1040 zł 800 zł
90 min – jeden obszar  1560 zł  1200 zł 4000 zł (1000 zł za 1 zabieg)

RF – fale radiowe; US – ultradźwięki

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08