Skomponuj własną paletę wypełniaczy Juvederm!

Jesień to idealny czas na redukcję zmarszczek i skutecznie ujędrnienie! Kwas hialuronowy stanowi doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania i powiększania ust, policzków, konturów twarzy, sprawiając, że skóra promienieje i dłużej cieszy się witalnością. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry odpowiadającym za utrzymanie jej młodego wyglądu, jego zastosowanie jest bezpieczne i może być regularnie powtarzane. W skórze kwas hialuronowy odpowiada dodatkowo za właściwy poziom nawilżenia.

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, a jego wartość traci na jakości. Nic więc dziwnego, że skóra wykazuje widoczne oznaki starzenia się i spadek nawilżenia. Ten proces wytwarza z początku drobne zmarszczki, następnie te głębokie i trudniejsze do usunięcia, po zmarszczki na dobre wpisujące się w ludzki fenotyp. Cała twarz z wiekiem przekształca się i opada na skutek utraty cennych substancji. Użycie kwasu hialuronowego sprawia, że twarz odżywa na nowo i wygląda po prostu piękniej.

Kwas hialuronowy stosowany w warszawskim gabinecie FABSKIN jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny. Całkowicie wchłania się i zapewnia 100% naturalny wygląd. Pacjenci nie muszą martwić się przykrymi konsekwencjami zabiegu, gdyż takie po prostu nie występują (rzadko zdarzają się drobne obrzęki, zasinienia, które same znikają w krótkim czasie). Zastrzyki nie sprawiają bólu, jednak dla osób, które z jakiś względów obawiają się wkłuć, stosujemy miejscowy krem znieczulający, jeszcze bardziej uprzyjemniający zabieg. Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do wykonywanych na co dzień czynności (unikać należy jedynie silnego nasłonecznienia i niskich temperatur). Przed każdym zabiegiem z lekarzem skonsultować powinny się kobiety w ciąży, oraz karmiące, a także osoby podejrzewające u siebie nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Przeczytaj więcej na temat WYPEŁNIACZY >

Październik miesiącem wypełniaczy Juvederm!

 

Skomponuj własny zestaw Juvederm! Wybierz wypełniacz: Ultra 2, 3 ,4, Ultra Smile, Volbella, Volift, Voluma, wybierz ilość w specjalnej promocyjnej cenie i ciesz się odmłodzoną, jędrną skórą! 

MEGA HIT! Skomponuj własny zestaw wypełniaczy JUVEDERM!*  Cena Promocje
1 ml 1200 zł  999 zł
2 ml 2400 zł  1799 zł
3 ml  3600 zł  2600 zł
4 ml  4800 zł  3300 zł
5 ml  6000 zł  4000 zł
*Wybierz dowolne wypełniacze Juvederm: Ultra 2, 3 ,4, Ultra Smile, Volbella, Volift, Voluma