Zabieg Radiesse

Ostatnio wiele się słyszy o rewelacyjnej silne działania wielu stymulatorów. Wśród nich nie można także pominąć Radiesse. Czym jest ten produkt i dlaczego zyskuje coraz większą popularność w branży medycyny estetycznej? Warto poznać jego zalety oraz efekty działania.

Radiesse – wypełniacz tkankowy – czym jest?

Zabieg Radiesse jest dostępny w katalogu usług FabSkin w Warszawie. Nic dziwnego, w krótkim czasie zdobył on rzesze fanów na całym świecie. Jest to nowoczesny wypełniacz tkankowy, w którego składzie znajdziemy hydroksyapatyt wapnia, często używany do wszelkich zabiegów o działaniu biorewitalizującym oraz silnie liftingującym. Radiesse ma bardzo dobre opinie nie tylko wśród osób, które skorzystały z jego ewidentnych zalet, ale także pośród badaczy zajmujących się wpływem stymulatorów o wysokiej jakości. Radiesse jest preparatem, który wykorzystywany do w celu wyeliminowania nawet pierwszych oznak starzenia. Korzystają z niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co więcej, przynosi on korzystne rezultaty zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała. Klienci, którzy skorzystali z oferty zabiegów z preparatem Radiesse, zauważyli natychmiastową poprawę wygląd skóry na różnych poziomach. Warto też podkreślić czym różni się Radiesse od Crystalys i który z tych produktów wybrać. Oba wypełniacze są oparte na podobnym składzie, a efekty ich użycia są podobne. Jeśli stoisz przed wyborem: Crystalys czy Radiesse, zwróć uwagę na swoje potrzeby. Pierwszy produkt wnika i wypełnia w szczególności głębokie warstwy skóry i tkanki podskórnej, natomiast Radiesse jest wypełniaczem iniekcyjnym, który nie tylko koryguje twarz i ciało, ale również skutecznie wygładza zmarszczki. Hydroksyapatyt wapnia Radiesse jest więc doskonałym produktem niwelującym oznaki starzenia.

Przebieg zabiegu Radiesse

Zabieg Radiesse na stałe zagościł w naszej ofercie kliniki FabSkin w mieście Warszawa. Cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych Klientów. Na czym dokładnie polega zabieg z użyciem tego stymulatora? Warto dokładnie się temu przyjrzeć. Przede wszystkim podkreślamy, że w naszej placówce położonej na warszawskim Bemowie każdy Pacjent otrzymuje kompleksową i profesjonalną opiekę zarówno przed zabiegiem, jak i po jego wykonaniu. Na początku każda osoba, która jest zainteresowana zabiegiem, zostaje zaproszona na konsultację lekarską. Podczas jej trwania lekarz lub kosmetolog ocenia stan jej skóry oraz przedstawia, jakie efekty będą możliwe do uzyskania po podaniu stymulatora. Skóra w miejscu, gdzie przebiegał będzie zabieg, zostaje oczyszczona i zdezynfekowana. Następnie preparat Radiesse zostaje podany bezpośrednio pod tkankę skórną przy pomocy cienkich igieł lub kaniuli. Oczywiście w klinice FabSkin w Warszawie iniekcja tego stymulator przebiega bardzo precyzyjnie, a sam zabieg jest wykonywany przez doświadczone osoby. Podanie wypełniacza nie jest bolesne, jednak dla Pacjentów, którzy posiadają niską odporność na ból, możliwe jest zastosowanie miejscowego środka znieczulającego w postaci żelu lub kremu. Po wprowadzeniu Radiesse pod skórę lekarz bądź kosmetolog wykonuje delikatny masaż, w celu regularnego rozprowadzenia preparatu. Po zakończonym zabiegu przekazuje także Pacjentowi informacje, w jaki sposób dbać o skórę oraz zabezpiecza ją specjalnym kremem.

Zabieg Radiesse – jakie efekty daje?

Bardzo często procesy starzenia postępują szybko, dlatego standardowe kremy liftingujące nie przynoszą korzystnych rezultatów. Jeśli jednak nie bierzesz pod uwagę zabiegów chirurgicznych, to Radiesse może być złotym środkiem, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Dzięki temu wypełniaczowi możliwe jest odżywienie skóry, co wpływa na odzyskanie jej naturalnej elastyczności i jędrności. Rezultaty terapii Radiesse są naprawdę fenomenalne. Dzięki niemu twarz odzyskuje młodszy i bardziej symetryczny wygląd. Co więcej, wypełniacz ten cechuje się długotrwałymi rezultatami, które sięgają aż do 18 miesięcy. Preparat ten pobudza także organizm do zwiększenia produkcji kolagenu, którego niedobór niekorzystnie wpływa na wygląd twarzy, jej opadanie i utrata właściwego kształtu.

Radiesse czy kwas hialuronowy?

Stymulator Radiesse ma zupełnie inny skład niż kwas hialuronowy, choć oba składniki występują naturalnie w organizmie człowieka i są uznawane za bardzo bezpieczne dla zdrowia. Każdy z nich jest wykorzystywany w branży medycyny estetycznej do różnych celów. W klinice FabSkin w Warszawie eksperci polecają Radiesse w szczególności do korekty kształtu nosa, czy uzyskania właściwych proporcji i konturu twarzy, natomiast was hialuronowy sprawdzi się na przykład do powiększania lub modelowania ust czy wypełniania doliny łez. Szczegółowe zalecenia odnośnie preparatu, który byłby skuteczny w indywidualnym przypadku, powinien przekazać Ci specjalista. Każdy organizm jest inny i ma swoje potrzeby.

Radiesse – skutki uboczne

Należy wspomnieć, że hydroksyapatyt wapnia, który jest głównym składnikiem preparatu, występuje w naturalnej formie w ludzkim organizmie, a co za tym idzie, stanowi podstawę budulca kości. Dzięki temu środek ten jest uznawany jako bezpieczny dla zdrowia człowieka. Bardzo rzadko zdarza się, aby po Radiesse występowały jakiekolwiek powikłania. Warto wspomnieć, że konsultacja wstępna, jaka jest wykonywana przez specjalistów w klinice FabSkin w Warszawie, ma na celu nie tylko ocenę stanu skóry, ale też możliwe przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Dzięki temu mamy pewność, że w przypadku pojawienia się skutków ubocznych, samoczynnie one miną. Należy też wiedzieć, że wykonywanie zabiegu w sprawdzonej klinice minimalizuje niebezpieczeństwo wystąpienia działań niepożądanych. Wypełniacz ten nie powoduje reakcji alergicznych. Jeśli więc decydujesz się na zabieg z użyciem Radiesse i widzisz, że jego cena jest zbyt niska, warto mieć na uwadze, że produkt nie będzie najlepszej jakości lub doświadczenie kosmetologa jest znikome. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie, aby mieć pewność, że pomogą Ci profesjonaliści.