Poznaj gamę wypełniaczy Juvederm

Miesiąc wypełniaczy Juvederm w Klinice Medycyny Estetycznej FabSkin w Warszawie TRWA! Przygotowaliśmy dla Was szczegółowy opis najlepszych na rynku wypełniaczy nagrodzonych m.in. PERŁĄ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ i DOBRĄ MARKĄ! Już teraz zapraszamy do stworzenia własnej palety wypełniaczy w promocyjnej cenie!

GAMA WYPELNIACZY JUVEDERM®

KOLEKCJA VYCROSS®

JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine to preparat w postaci delikatnego żelu  o stężeniu 20 mg kwasu hialuronowego służący do przywracania objętości twarzy. Preparat JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom liftingującym, pomaga w szybki i naturalny sposob odzyskac utracona objętość policzków i podbródka zapewniając delikatny efekt liftingu. JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine subtelnie odtwarza kształt policzków, podnosząc je i ujędrniający. Przywraca utracona z wiekiem objetosc twarzy, odtwarza  jej mlodziencze proporcje, wyrownuje linie zuchwy, podkresla wydajność kości policzkowych. Preparat dodatkowo nawilża skórę, pozwala odzyskać jej naturalna elastycznosć i gestość. Daje delikatny efekt liftingu bez operacji. Już po jednym zabiegu mozna zauwazyc pełniejsze, bardziej harmonijne kontury, a twarz zyskuje efekt odświeżenia i wygląda naturalnie. Preparat zawiera lidokainę – środek znieczulający dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta. JUVEDERM® VOLUMA® with Lidocaine daje długotrwały efekt – nawet do 24 miesięcy.

Preparat wyróżniony tytułem Perły Dermatologii Estetycznej w  2014 roku w kategorii „Najlepszy preparat do modelowania twarzy”
Perla-2014-(2).jpg

JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine  to preparat w postaci gładkiego żelu o stężeniu 15 mg kwasu hialuronowego. Produkt JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine powstal w oparciu o innowacyjna technologie VYCROSS®, ktora pozwala na wykorzystanie niższego stężenia kwasu hialuronowego. Dzięki temu ewentualny obrzęk po zabiegu jest mniej widoczny i szybciej ustępuje. Pozwala to pacjentom na bardzo szybki powrót do codziennych zajęć. JUVEDERM® VOLBELLA® with Lidocaine to wszechstronny wypełniacz umożliwiający m.in. redukcje zmarszczek wokół delikatnej okolicy oka i jej pełną rewitalizację. Gładka konsystencja preparatu umożliwia wygładzenie niepożądanych linii, zmarszczek i fałdów oraz przywrócenie utraconej objętości, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Preparat pomaga kompleksowo zaopatrzyć okolice oka poprzez wypełnienie zapadniętej okolicy podoczodołowej, kurzych łapek, zmarszczek gładzizny czoła jak też poziomych zmarszczek czoła dając efekt odświeżenia i rozświetlenia. JUVEDERM® VOLBELLA® zawiera również środek znieczulający – lidokainę, który  sprawia, że zabieg jest przyjemniejszy. Pomaga w uzyskaniu naturalnego wyglądu i zapewnia dłuższy czas działania. W praktyce oznacza to, iż efekt utrzymuje się aż do 12 miesięcy.

Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2016 roku w kategorii „Najlepszy preparat do rewitalizacji okolicy oka”
Perla-2016-(1).jpg

JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine

JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine opracowano, by odświeżyć wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Produkt ten powstał z wykorzystaniem unikalnej technologii VYCROSS®. Ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wyglądu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania się efektów zabiegu. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine jest najbardziej uniwersalnym produktem z kolekcji VYCROSS®. Zabieg z jego wykorzystaniem jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem estetycznym, charakteryzuje się krótkim okresem regeneracji po iniekcji i jedynie na krótko przerwa codzienne czynności. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine przeznaczony jest do zabiegów w obrębie fałd nosowo-wargowych, kości policzkowych, policzków, ust, brwi,  podbródka i linii żuchwy. Zmniejsza lub wygładza linie, zmarszczki i fałdy skóry, nadając jej świeższy i bardziej promienny wygląd, przywraca utracona objetosc policzkow i podbródka, zapewniając delikatny efekt liftingujący, pozwala przywrócić owal i objętość twarzy, pozwala zwiększyć objętość ust i zniwelować opadające kąciki ust i linie marionetki. Pomaga skorygować brwi. Umożliwia on uzyskanie harmonijnych i długotrwałych efektów utrzymujących się nawet do 15 miesięcy. JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine idealnie sprawdza się również w rewitalizacji dłoni dając naturalny rezultat gładkich, nawilżonych dłoni.

Preparat otrzymał laur Perły Dermatologii Estetycznej w 2015 roku w kategorii „Zabieg Roku 2015”
Perla-2015-(1).jpg

GAMA WYPEŁNIACZY JUVEDERM® ULTRA

KOLEKCJA HYLACROSS®

JUVEDERM® ULTRA

JUVEDERM® ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokaina (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i podkreślić kontur ust.

JUVEDERM® ULTRA 2
JUVEDERM® ULTRA 2 to wypelniacz skorny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu usuniecia drobnych linii i zmarszczek, w szczegolnosci w okolicach oczu.

JUVEDERM® ULTRA 3
JUVEDERM® ULTRA 3 to wypelniacz skorny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu wygladzenia srednich i glebokich zmarszczek, np. faldy nosowo-wargowe

JUVEDERM® ULTRA 4
JUVEDERM® ULTRA 4 to wypelniacz skorny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, zapewniajacy intensywniejszy efekt wypelnienia, stosowany w celu usuniecia znaczacych zaglebien skory i bruzd za pomoca wstrzykniec, a takze do korekty ust i powiekszenia kosci policzkowych.

JUVEDERM® ULTRA SMILE™

JUVEDERM® ULTRA SMILE™ to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania z lidokaina (miejscowym środkiem znieczulającym) przeznaczony do korekty ust i ich okolic. Stosuje się go w celu zwiększenia objętości ust, zarysowania ich kształtu, korekty pionowych linii warg i zagłębień w kącikach ust.

 

Produkty z linii Juvederm® sa wyrobami medycznymi oznaczonymi znakiem CE nr 0459.

Kolekcja naszych wypelniaczy  JUVEDERM® jest laureatem tytulu „Dobra Marka – Jakosc, Zaufanie, Renoma”
DobraMarka-2016-(2).jpgDobraMarka-2014-(2).jpgDobraMarka-2013-(2).jpgDobraMarka-2012-(2).jpg

Juvederm® to gama posiadających znak CE wyrobów medycznych o różnych specyfikacjach i parametrach technicznych. Zawsze zaleca się odbycie konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem, który pomoże wybrać z gamy Juvederm® produkt właściwy dla indywidualnych potrzeb pacjenta. Przed zabiegiem zapoznaj sie z instrukcja używania wyrobu medycznego, bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta.

HIT! PROMOCJA! Skomponuj własna paletę wypełniaczy JUVEDERM!

MEGA HIT! Skomponuj własny zestaw wypełniaczy JUVEDERM!*  Cena
1 ml 1400 zł
2 ml 2800 zł (1400 zł za ml)  
3 ml  3550 zł (1183 zł za ml)
4 ml  4550 zł (1138 zł za ml)  
5 ml  5550 zł (1110 zł za ml)
*Wybierz dowolne wypełniacze Juvederm: Ultra 2, 3 ,4, Ultra Smile, Volbella, Volift, Voluma 
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegów 150 zł
Wizyta kontrolna po zabiegu bezpłatnie