Piotr Leszczyński
Internista | Lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Koordynator izby przyjęć Szpitala Kolejowego w Pruszkowie.

Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie w oddziale chirurgii klatki piersiowej jednego z najlepszych polskich ośrodków torakochirurgicznych w Warszawie, a także w oddziale chorób wewnętrznych jako lekarz internista. Swoją wiedzę poszerzał niosąc pomoc pacjentom zarówno w ośrodkach leczniczych jak również jako kierownik zespołów pogotowia, stawiając czoła trudnościom i służąc empatycznym podejściem do pacjenta, jako lekarz, który swoje powołanie do medycyny poczuł już jako dziecko.

Uczestnik licznych szkoleń oraz kongresów medycznych.

Ukończył certyfikowane szkolenia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, dzięki którym wykonuje badania USG m.in. jamy brzusznej, tarczycy, naczyń tętniczych szyi, węzłów chłonnych czy ślinianek.

Fascynacja ludzkim ciałem oraz zamiłowanie do precyzyjnych procedur zabiegowych, spowodowały, że zdecydował poświęcić się medycynie estetycznej. Swoją wiedzę zdobywał jakoś słuchacz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, którego ukończenie pozwala otrzymać tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.

Jest także uczestnikiem wielu kongresów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i USA, jak również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz American Academy of Aestethic Medicine.

Pierwszy w Polsce specjalista trychologii dyplomowany przez amerykańskie World Trichology Society.

No Images found.