Nowa TY na wiosnę! Rewolucja w FabSkin!

Obudź w sobie wiosnę! Czas najwyższy na wiosenne, kompleksowe zabiegi medycyny estetycznej! Rewitalizacja +Odmładzenie +Nawilżenie to skuteczne składniki do odnowy skóry Twojej twarzy! Przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw zabiegów specjalnie dla Ciebie!

 

Zabieg mikrodermabrazji Hydrafacial – nieinwazyjna metoda dogłębnego oczyszczania i odmładzania skóry

 

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial znana również pod nazwą hydropeeling próżniowy to nowoczesny zabieg oczyszczająco-odmładzający przeznaczony dla osób, którym zależy na szybkiej i nieinwazyjnej poprawie wyglądu swojej skóry. Nowatorskie rozwiązanie technologicznie umożliwia połączenie w jednym zabiegu mechanicznego złuszczania i peelingu chemicznego, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie w krótkim czasie spektakularnych efektów pięknej i wyraźnie odmłodzonej skóry.

 

Prestiżowy zabieg HydraFacial nr 1 w USA, już teraz dostępny w Klinice Medycyny Estetycznej Fabskin w Warszawie

Sprawdź szczegóły > 

 

 

GENEO – zabiegi do rewitalizacji

 

Geneo to skuteczny zabieg rewitalizujący skórę twarzy 3w1 zainspirowany naturą, a konkretnie gorącymi źródłami, które posiadają właściwości dotleniające. Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, na skutek której tlen wysyłany jest do komórek skóry. Drugim etapem działania Geneo™ jest złuszczenie skóry, tym samym wytwarza się idealne środowisko do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych nie tylko w trakcie zabiegu, ale również po. Zabieg Geneo umożliwia w krótkim czasie uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych jednocześnie: dotlenienie, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Geneo  to przełomowa technologia, która w nowatorski sposób łączy kosmetykę i medycynę estetyczną.

Sprawdź szczegóły > 

 

Clearlift Ujędrnianie skóry liftingiem bez skalpela

 

Bezbolesny lifting z laserem frakcyjny Q-Switch – nawet dla skóry wrażliwej!
Jedyny taki na polskim rynku nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie pozostawia śladów na skórze, a chwilę później pacjenci mogą spokojnie powrócić do swoich codziennych czynności. Z laserem Alma Clear Lift teraz także pacjenci ze skórą wrażliwą i bardzo wrażliwą mogą sprawić sobie lifting dermatologiczny. Nowoczesny laser frakcyjny Alma Clear Lift Q-Switched, z którego korzystamy w naszym gabinecie Fabskin w Warszawie jest innowacyjnym urządzeniem, który podczas swojego działania wykorzystuje technologię Q-Switch. Jest to technologia charakteryzująca się krótkim impulsem o wysokiej energii., który skutecznie wnika wgłąb skóry. Laser Alma Clear Lift wykorzystywany jest z powodzeniem w celu ujędrniania skóry bez pomocy skalpela. Idealnie ujędrnia skórę, likwiduje zmarszczki, oznaki starzenia się i regeneruje tkankę. Już dzisiaj lifting bez skalpela jest możliwy właśnie dzięki nowoczesnej technologii lasera Alma Clear Lift.

Sprawdź szczegóły >

 

Dermapen – mikroigłowanie dla odmłodzenia i redukcji niedoskonałości

 

DERMAPEN należy do bardzo nowoczesnej serii urządzeń, mogących aplikować w głąb skóry różne składniki aktywne, mające na celu poprawę stanu i struktury skóry – jej gęstość i kondycję. W odróżnieniu od innych urządzeń wykorzystywanych w zabiegach mezoterapii, DERMAPEN wyposażony został w mikro igły z automatyczną funkcją wibracji. Urządzenie pozwala tworzyć 1300 mikrokanałów na sekundę! Ale to nie wszystko. Dzięki frakcyjności urządzenie DERMAPEN może dostarczyć o 80% więcej składników odżywczychdo komórek, co pozwala skórze szybciej regenerować się. Okres rekonwalescencji po zabiegu mezoterapii trwa 6 dni. Mikroigłownaie DERMAPEN pozwala skrócić ten czas do 3 dni. Iniekcja w głąb skóry dostosowywana jest w zależności od problemu skórnego pacjenta i oscyluje na poziomie 0,25mm – 2,5mm w głąb skóry, gdzie pobudzić można fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. Należą one do włókien podporowych tkanek. Im jest ich więcej, tym skóra jest gładsza, jędrniejsza o ujednoliconym kolorycie. Kiedy z wiekiem ich liczba zaczyna zmniejszać się – skóra twarzy i ciała traci elastyczność, zapada się, staje się szara i widocznie mniej atrakcyjna.

Sprawdź szczegóły > 

 

Zastanawiasz się jaki zabieg będzie najlepszym wyborem?

Zadzwoń lub napisz do nas!

Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiedni zabieg dla Ciebie! Zapraszamy Cię również na BEZPŁATNA WIOSENNĄ KONSULTACJĘ! 

Tel: 22 126 80 08
E-mail: fabdent@fabdent.pl