W mediach społecznościowych, w telewizji czy nawet w codziennym życiu spotykamy osobny, których pośladki są bardzo apetyczne. Często zastanawiamy się, w jaki sposób możliwe jest uzyskanie takiego efektu. Opiszemy, jak wygląda modelowanie pośladków kwasem hialuronowym w klinice FabSkin w Warszawie.

Dlaczego wygląd pośladków jest tak ważny?

Nasze ciało zmienia się wraz z wiekiem. Nie każdy z nas jest tak samo zbudowany, czasami mankamenty naszej urody stanowią spore źródło problemów. Jesteśmy mniej pewni siebie, mamy kompleksy, a czasami wręcz izolujemy się od innych, ponieważ trudno jest nam zaakceptować własny wygląd. Kształtna pupa jest pożądana przez wiele kobiet na świecie. Zabiegi chirurgii plastycznej są jednak często ryzykowne oraz bardzo drogie. Niewiele osób chce się na nie zdecydować. Czy istnieje jakaś alternatywa dla takich procedur? Czy można stosować inne metody, które także będą skuteczne, a jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta? Idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie do końca akceptują swoje ciało, jest skorzystanie z bogatej oferty naszej kliniki FabSkin, która znajduje się na warszawskim Bemowie. Znajdziesz tu całą gamę zabiegów, które pozwolą Ci w prosty i szybki sposób sprawić, że Twoje pośladki będą jędrne i kuszące. Twój wygląd zmieni się nie do poznania, a nasi eksperci doradzą, jaka metoda będzie dla Ciebie odpowiednia. Każdy pacjent, który wykonuje zabiegi w naszej klinice, otrzymuje kompleksową opiekę medyczną, a także wiedzę, która pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów. Zmieniliśmy już wygląd wielu osób, które wcześniej cierpiały na wiele kompleksów, związanych ze zwiotczeniem pupy. Dzięki nam operacja powiększenia pośladków nie jest konieczna, a rezultaty zastosowania kwasu hialuronowego będą olśniewające.

Czym jest kwas hialuronowy?

Aby omówić właściwie zabieg, którym jest powiększanie pośladków kwasem hialuronowym, warto dowiedzieć się najpierw, czym w ogóle jest ta substancja. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka. Z biegiem lat jego produkcja coraz bardziej się jednak zmniejsza. Jest to spowodowane procesami starzenia, dlatego żadna suplementacja nie pomaga na zachowanie jego ilości w takim zakresie, jak to bywa w czasach młodzieńczych. Ta substancja znajduje się przede wszystkim w skórze człowieka, ale występuje także w płynach stawowych czy też w tkance łącznej. Pełni ona wiele istotnych funkcji w organizmie. Przede wszystkim ma zdolności przyciągania i zatrzymywania wody w skórze, co zapewnia jej odpowiednie nawilżenie oraz elastyczność. Dzięki temu jest ona gładsza, bardziej miękka i ujędrniona. Zdolność hydratacji pomaga także w wygładzaniu drobnych bruzd i zmarszczek, nadając skórze młodszy i bardziej promienny wygląd. Kwas hialuronowy jest również istotny w procesie gojenia się ran, ponieważ pobudza on produkcję kolagenu oraz elastyny. Co więcej, badania udowodniły, że redukuje on także stany zapalne. Substancja ta jest także odpowiedzialna za podtrzymywanie struktury skóry poprzez wypełnianie przestrzeni pomiędzy komórkami skórnymi, co przyczynia się do poprawy jej gęstości i elastyczności. Nic więc dziwnego, że kwas hialuronowy jest często wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej w różnej postaci. Także w klinice FabSkin na Bemowie wykonywanych jest wiele zabiegów z jego użyciem. Przynosi on wiele korzyści nie tylko dla zdrowia, ale i wyglądu skóry. Powiększenie pośladków kwasem hialuronowym daje długotrwałe i spektakularne efekty.

Co to jest infini filler?

Infini filler jest żelowym preparatem, w którego składzie znajduje się usieciowany kwas hialuronowy, który posiada wysoki stopień plastyczności. Substancja ta używana jest jako wypełniacz. Infini filler oraz Infini premium filler są przeznaczone do zwiększania objętości tkanek. Jest to produkt wysokiej jakości, który powinien być podawany przez specjalistę. Jest on stosowany w szczególności do redukcji zmarszczek mimicznych oraz powierzchniowych linii występujących na twarzy, wokół oczu i ust, jak również do likwidacji blizn po trądziku. Podanie preparatu sprawia, że skóra wokół oczu staje się natychmiastowo zrewitalizowana, zmarszczki stają się mniej widoczne, usta zyskują objętość, a warga staje się czerwieńsza. Nadto Infini premium filler służy także do korekcji zmarszczek wokół ust i szyi, niwelowania bruzd pojawiających się na czole oraz odżywienia skóry dłoni. Wypełniacz ten ma swoje zastosowanie także w takim zabiegu jak powiększenie pośladków. Efekty użycia tej substancji utrzymują się nawet do 8 miesięcy. Jest ona podawana podskórnie wyłącznie przez profesjonalistów. W klinice medycyny estetycznej FabSkin w Warszawie wykonywane są zabiegi z użyciem tego preparatu. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty Infini filler oraz Infini premium filler.

Lifting pośladków – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?

Kwas hialuronowy działa na pośladki na wiele sposobów. Dzięki niemu możliwe jest ich wymodelowanie, podniesienie oraz ujędrnienie. Skóra w okolicy zabiegu jest zrewitalizowana i odpowiednio nawilżona. W klinice FabSkin na Bemowie możliwe możesz umówić się na ten zabieg, który jest całkowicie nieinwazyjny i nie wymaga chirurgicznego cięcia. Oznacza to, że powiększanie pośladków przy pomocy kwasu hialuronowego nie wymaga okresu rekonwalescencji i jest bezpieczne. Pacjenci mogą powrócić do normalnych aktywności natychmiast po zakończeniu zabiegu. Co więcej, przy wykorzystaniu substancji wypełniających możemy wykonać subtelne korekty, co nie jest możliwe do osiągnięcia w niektórych inwazyjnych metodach. Efektem liftingu możemy cieszyć się przez długi okres czasu, a pośladki będą jędrne i kształtne. To sprawi, że możemy pozbyć się kompleksów oraz w szybkim czasie zyskać atrakcyjny, seksowny wygląd. Ujędrnianie pośladków zwiększa także naszą pewność siebie.

Podniesienie pośladków – jakie są efekty zabiegu?

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym wykonane przez doświadczonego lekarza, przynosi wiele korzyści dla pacjenta. W klinice FabSkin w Warszawie zabieg ten jest wykonywany jedynie przez specjalistów, którzy podają naszym klientom preparaty wysokiej jakości. Właśnie dlatego ujędrnienie pośladków w naszej placówce przynosi spektakularne efekty już po wykonaniu jednego zabiegu. Przede wszystkim możesz spodziewać się:

 • poprawy jędrności i elastyczności skóry pośladków poprzez stymulację produkcji kolagenu.
 • podniesienia poziomu pośladków, co może prowadzić do uzyskania bardziej atrakcyjnego oraz młodzieńczego wyglądu.
 • uwydatnienia oraz definiowania określonych obszarów pośladków, takich ja boczne kontury, górne czy dolne partie, co zapewnia proporcjonalny wygląd pupy.
 • wypełnienia ubytków, zmarszczek lub zagłębień, które występują w okolicach pośladków. To wpływa na wygładzenie powierzchni skóry, co sprawia również, że jej tekstura jest bardziej jednolita.

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym utrzymuje się przez długi okres czasu, a Ty możesz cieszyć się naturalnym i atrakcyjnym wyglądem swojej pupy bez konieczności rekonwalescencji i bolesnego gojenia się ran. Szczegółowe cele zabiegu w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie są zawsze omawiane wspólnie z pacjentem przez naszych fachowców. Dzięki temu wiesz, jakich efektów możesz spodziewać się po wykonaniu zabiegu.

Jak zmienia się skóra przed i po wykonaniem modelowania pośladków?

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, warto wiedzieć, jak wygląda powiększanie pośladków przed i po podaniu kwasu. Przed podaniem preparatu skóra wygląda na wiotką i spłaszczoną z powodu utraty objętości, co może być spowodowane jej starzeniem oraz utratą tkanki tłuszczowej. okolicach pośladków mogą pojawiać się zmarszczki i bruzdy, które mogą sprawić, że skóra wygląda na mniej jędrną. Braki objętości powodują także asymetrię pośladków. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego następuje natychmiastowe zwiększenie objętości, poprawą jędrności, a ubytki są wypełnione. Wpływa to na uwydatnienie kształtu pupy, prowadząc do osiągnięcia bardziej proporcjonalnego i atrakcyjnego wyglądu. Zmienia się również ogólna sylwetka pacjenta. Na stronie kliniki FabSkin w Warszawie dostępne są zdjęcia, które obrazują, jak wygląda lifting pośladków przed i po zabiegu.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu powiększania pośladków kwasem hialuronowym?

Zabieg ujędrniania i podnoszenia pośladków przy użyciu wypełniacza jest polecany osobom, które chcą poprawić objętość, kształt i ogólny wygląd swojej pupy. W szczególności powinieneś rozważyć wybór tej metody w przypadku:

 • ubytku objętości pośladków;
 • asymetrii pośladków;
 • pojawienia się w okolicy pośladków zmarszczek i bruzd;
 • starzenia się skóry i utraty jej jędrności;
 • braków w objętości pośladków.

W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie dopasujemy rodzaj zabiegu oraz ilość wypełniacza do Twoich indywidualnych potrzeb. Dbamy o to, aby nasi klienci osiągnęli efekt, jakiego pożądają.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania tej metody?

Tak jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, również powiększanie pośladków kwasem hialuronowym nie jest przeznaczone dla wszystkich osób. Istnieje wąska grupa przeciwwskazań, które wykluczają z użycia tego rodzaju wypełniacza. Należą do nich:

 • ciąża oraz okres karmienia piersią;
 • aktywne infekcje w obrębie pośladków;
 • alergie na działanie kwasu hialuronowego;
 • schorzenia krzepnięcia krwi;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • choroby nowotworowe;
 • występowanie trądziku różowatego, łuszczycy lub egzemy.

W klinice FabSkin w Warszawie przeprowadzana jest wstępna konsultacja lekarska, podczas której pacjent omawia swoją historię medyczną i wszelkie obawy z lekarzem przed poddaniem się zabiegowi. To specjalista ocenia ryzyko i korzyści z zabiegu, aby zapewnić najlepsze rezultaty dla pacjenta.

Jak przygotować się do zabiegu modelowania pośladków kwasem hialuronowym?

Przed wykonaniem zabiegu, lekarz poinformuje Cię, w jaki sposób powinieneś dbać o swoją skórę. Przede wszystkim jednak nie zaleca się korzystania z solarium oraz wystawiania pośladków na silne działanie promieni słonecznych. Zabronione jest przyjmowanie przed podaniem wypełniacza leków, które powodują rozrzedzenie krwi. Pacjent nie powinien też wykonywać peelingów chemicznych oraz konsultować wszystkie inne przebyte zabiegi pielęgnacyjne z lekarzem. Aby proces gojenia przebiegał szybciej, warto także całkowicie zrezygnować z alkoholu i tytoniu. Szczegółowe wytyczne dotyczące przygotowania się do zabiegu omawia z pacjentem nasz specjalista w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie.

Jak wygląda zabieg powiększania pośladków kwasem hialuronowym?

Po wstępnej konsultacji lekarskiej oraz przygotowaniu pacjenta do zabiegu lekarz używa cienkiej igły bądź kaniuli do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w wybranych miejscach w obszarze pośladków. Wypełniacz jest podawany w warstwę podskórną w celu uzyskania pożądanej objętości i kształtu. Poprzez wykonywanie precyzyjnych wstrzyknięć, lekarz ma możliwość równomiernego wprowadzenia preparatu, co pozwala skutecznie poprawić kształt pośladków i powiększyć je. Ujędrnianie pośladków w klinice FabSkin w Warszawie odbywa się w gabinecie zabiegowym. Po jego zakończeniu pacjent może powrócić do normalnych aktywności.

Ile trwa zabieg?

Czas trwania zabiegu powiększania pośladków kwasem hialuronowym w FabSkin w Warszawie może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, techniki wstrzykiwania stosowanej przez lekarza oraz ilości substancji, która jest używana do zabiegu. Całość ujędrnienia pośladków nie przekracza jednak zazwyczaj 60 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wstrzykiwania kwasu hialuronowego w pośladki nie jest bolesny. Pacjenci mogą skorzystać z substancji znieczulających, które są podawane miejscowo w postaci żelu lub kremu. Dzięki temu w ogóle nie odczuwają niedogodności podczas trwania całego zabiegu.

Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu?

W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie informuje pacjenta o zasadach prawidłowej pielęgnacji skóry pośladków po wykonaniu zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego. Przede wszystkim bezpośrednio po podaniu wypełniacza nie należy korzystać z sauny czy basenu, wykonywać peelingów skóry oraz nie eksponować skóry na silne działanie promieni UV. Należy także stosować kosmetyki nawilżające.

Jak często należy go powtarzać?

Częstotliwość konieczności powtarzania podawania kwasu hialuronowego do pośladków jest zróżnicowana i zależy głównie od indywidualnych cech pacjenta oraz rodzaju użytego wypełniacza. Efekty powiększania pośladków kwasem hialuronowym utrzymują się zazwyczaj od kilku miesięcy do nawet dwóch lat. Jeśli już wiesz, czym jest podniesienie pośladków, warto zastanowić się, jaka jest cena zabiegu.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym – cena

Wiesz już, czym jest powiększanie pośladków, a jaka jest cena zabiegu? Koszt ujędrnienia pupy jest zależny od kilku czynników. Przede wszystkim od ilości i rodzaju preparatu, jaki jest podawany pacjentowi. W klinice FabSkin w Warszawie powiększenie pośladków i cena zabiegu jest uzgadniana indywidualnie z Pacjentem podczas wizyty konsultacyjnej. Jeśli jednak interesuje Cię przykładowy koszt, to na naszej stronie znajdziesz cennik, gdzie wyszczególnione jest także powiększenie pośladków kwasem hialuronowym i jego ogólna cena.

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym – opinie klientów

Klienci kliniki FabSkin w Warszawie po wykonaniu zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego obserwują korzystną zmianę swojego ciała w obrębie pupy, jej widoczne ujędrnienie, podniesienie oraz powiększenie. Jeśli chodzi o opinie klientów, ujędrnianie pośladków, to zabiegi i ich cena, są tego warte. Nasi Pacjenci są zadowoleni z długotrwałych efektów i jakości preparatów, jakie stosujemy w klinice FabSkin w Warszawie.