Listopad miesiącem osocza bogatopłytkowego

Listopad miesiącem osocza bogatopłytkowego w FabSkin! Czas na BIOstymulację oraz odnowę Twojej Skóry! Tylko teraz wyjątkowa oferta cenowa! Rekomendujemy rónież zabiegi łączone z laserowym resurfacingiem lub skutecznym odmłodzeniem Dermapen w pakiecie!  Zapraszamy do FabSkin!

Platelet Rich Plasma

Jest wiele fascynujących reakcji zachodzących w ludzkim organizmie. Jednym z nich jest proces samoistnej regeneracji uszkodzonych komórek i tkanek. Medycyna estetyczna wykorzystuje ten fakt, aby zapewnić pacjentom naturalnie młody i piękny wygląd. Osocze bogatopłytkowe zrewolucjonizowało metody walki ze starzeniem się skóry. W FABSKIN w Warszawie oferujemy naszym pacjentom odmładzanie metodą PRP. Podczas procesu gojenia się ran, wydzielane są białka odpowiedzialne za odbudowę komórek. Osocze bogatopłytkowe składa się na trzy białka: fibrynę, fibronektynę i witronektynę. Osocze bogatopłytkowe zawiera więc komórki i białka naszej własnej krwi, dzięki którym uszkodzone komórki mogą regenerować się. Pacjent zyskuje młodszą, gładszą, świeższą skórę, a to wszystko dzięki czynnemu wzrostowi komórek macierzystych.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie składa się z trzech etapów. Po pierwsze wyznacza się miejsca wymagające regeneracji i opracowuje plan leczenia. Pacjent ma pewność, że przeprowadzony zabieg będzie bezpieczny, a efekty satysfakcjonujące.

Na początek lekarz pobiera niewielką ilość krwi od pacjenta (kilkanaście mililitrów) przy pomocy specjalistycznej igły, aby uniknąć kontaktu lekarza z krwią. Krew zostaje poddana procesowi odzyskującemu osocze bogatopłytkowe do preparatu żelowego, co w efekcie przyczynia się do uzyskania kilku mililitrów właściwego osocza. Po dodaniu składnika aktywnego otrzymujemy osocze bogatopłytkowe, które może zostać użyte do zabiegu.

UWAGA! Krew pobrana i przetransferowana na preparat z osoczem bogatopłytkowym w gabinecie dermatologii estetycznej FABSKIN jest w pełni bezpieczna i nie podlega zakażeniom wirusowym, podobnie nie istnieje ryzyko alergii czy reakcji immunologicznych.

W drugiej, bezpośredniej, części zabiegu osocze bogatopłytkowe zostanie użyte w wyznaczonych wcześniej miejscach na ciele pacjenta. Zabieg przeprowadzany może być na dwa sposoby. Pierwszym jest mezoterapia, drugim liniowa iniekcja preparatu do zmarszczek lub fałd skórnych.

Efekty zabiegu

Po zabiegu komórki dostają sygnał do regeneracji. Skóra odnawia się, tkanki rewitalizują się, fibloblasty zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu, tworzą się tez nowe naczynia krwionośne, a komórki macierzyste ulegają aktywizacji. Pacjenci zauważają:

  • widocznie młodszą i jędrniejszą skórę
  • wypełnienie zmarszczek
  • usunięcie blizn potrądzikowych
  • zredukowanie cieni, sińców, kurzych łapek
  • wygładzenie fałd na szyi
  • wyczuwalnie gładsze dłonie
  • poprawę faktury skóry, oraz jej kolorytu

 

Listopadowa oferta specjalna!

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Cena Promocje
Osocze bogatopłytkowe 1 amp. / 2 amp. 700 / 900 zł 550 / 700 zł
Osocze bogatopłytkowe + laser frakcyjny na twarz 1000 zł laser Osocze bogatopłytkowe GRATIS!
Osocze bogatopłytkowe  2 amp + kwas hialuronowy 1 ml lub 2 ml 1499 / 1999 zł
DERMAPEN® + Osocze bogatopłytkowe Cena Promocje
Twarz 600 zł przy pakiecie 3 zabiegów koszt 1 zabiegu 499 zł
Szyja  550 zł
Dekolt 550 zł
Dłonie 450 zł
Twarz + szyja  900 zł
Twarz + szyja + dekolt 1100 zł