Mezoterapia skóry głowy

Co to jest mezoterapia skóry głowy?

Zabieg polegający na wprowadzeniu przez lekarza,  za pomocą bardzo cienkiej igły, sprawdzonych i skutecznych preparatów odżywiających, poprawiających jakość oraz stymulujących wzrost włosa, w powierzchowne warstwy skory, gdzie uwalniając zawarte substancje aktywne, w tym np. witaminy i aminokwasy, aktywują dynamiczne procesy regeneracyjne.

W naszym gabinecie dysponujemy również nowoczesnym urządzeniem Vital Injector 2, dzięki któremu zabieg stwarza minimalny dyskomfort, umożliwiając zarazem bardzo precyzyjne rozmieszczenie preparatu oraz niezwykle dokładne dawkowanie, regulowane w zakresie mikrolitrów!

Mezoterapia skóry głowy – przeciwwskazania:

  • Aktywne procesy zapalne w skórze poddawanej zabiegowi
  • Uczulenie na substancje zawarte w stosowanych produktach
  • Ciąża i laktacja
  • Aktywne nowotwory złośliwe

Mezoterapia skóry głowy – zalecenia po zabiegu:

Po zabiegu odczuwalna może być jedynie niewielka tkliwości obszaru poddanego procesowi oraz pojawić się mogą niewielkie strupki i drobne zasinienia, które szybko zanikają i nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji. Niemal natychmiast po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności. Dokładne zalecenia przekazywane są każdemu pacjentowi indywidualnie przez lekarza przeprowadzającego zabieg.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08