Mezoterapia próżniowa Hycoox w Warszawie

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi mezoterapii. Pacjenci zgłaszają się z różnymi problemami, które dotyczą zarówno wygląd skóry twarzy oraz ciała, jak także chcą zatrzymać proces starzenia, aby zaakceptować swój wygląd. Czy istnieją nowoczesne technologie, które usprawnią tę metodę? Skorzystaj z innowacyjnego zabiegu z użyciem Hycoox w klinice FabSkin w Warszawie!

Zabieg Hycoox – co to jest?

Aparat Hycoox to nowoczesne urządzenie, które służy do wykonywania precyzyjnego deponowania czynnego preparatu pod skórę Pacjenta. Jak wiadomo, mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów wszystkich klinik zajmującej się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom, również w placówce FabSkin zlokalizowanej na warszawskim Bemowie, możliwe jest skorzystanie z innowacyjnej techniki mezoterapii, która jest możliwa przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Pistolet Hycoox, który posiadamy, pozwala na oszczędność czasu, ponieważ zabieg z jego użyciem jest szybszy od tradycyjnych metod, które są dostępne w większości klinik. Co więcej, stosuje on specjalistyczne systemy próżniowe, które minimalizują ryzyko wystąpienia obrzęków bądź siniaków na skórze. Niewątpliwą zaletą urządzenia Hycoox jest również to, że pozwala on na skrócenie niemal do zera okresu rekonwalescencji, dzięki czemu pacjent zaraz po zakończeniu zabiegu może powrócić do codziennej aktywności i obowiązków. Mezoterapia igłowa Hycoox jest więc udoskonaleniem tradycyjnych form mezoterapii, które często bywają bolesne, a także nie pozwalają na precyzyjne dawkowanie preparatów.

Jak wygląda zabieg Hycoox?

Mezoterapia próżniowa Hycoox pozwala na podaniu powierzchownym lub podskórnym niezbędnych substancji odżywczych, których deficyt odczuwa nasz organizm. W ten sposób skóra Pacjenta może być szybko wzbogacona nie tylko w kwas hialuronowy, ale też w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry witaminy, aminokwasy, fibrynę, antyoksydanty, enzymy czy nawet osocze bogato płytkowe. Oczywiście rodzaj podawanych składników jest dobierany indywidualnie, w zależności od konkretnych potrzeb Pacjenta, jak również na podstawie szczegółowego wywiadu lekarskiego, który pozwala na ocenę stanu skóry.  W klinice FabSkin, która znajduje się na warszawskim Bemowie, podczas wstępnych konsultacji ze specjalistą, każdy Pacjent przedstawia również swoje oczekiwania, które są brane pod uwagę podczas planowania całego zabiegu. Dzięki temu mezoterapia próżniowa Hycoox może przynieść najkorzystniejsze efekty, które będą dostosowane do jego potrzeb. Urządzenie to jest wyposażone w poręczną oraz lekką głowicę, która pozwala na precyzyjne jego wykorzystanie. Jest ono także wyposażone w innowacyjny system ssania, który aktywuje się samoczynnie po uzyskaniu kontaktu z ciałem. Pistolet Hycoox ma zapewnioną regulację tempa podawania preparatów, a igły, które posiadają kształt stożka, minimalizują utratę substancji podawanych Pacjentowi. Dzięki temu mezoterapia igłowa Hycoox jest doskonałą alternatywą dla klasycznej mezoterapii jednoigłowej oraz ma wielofunkcyjne zastosowanie, ponieważ można ją stosować nie tylko na ciało i twarz, ale też na głowę Pacjentów.

Mezoterapia Hycoox – efekty zabiegu

Urządzenie Hycoox jest wykorzystywane w nowoczesnych technikach różnego rodzaju mezoterapii. Pacjenci, którzy skorzystali z naszego rewolucyjnego zabiegu z użyciem tego urządzenia w klinice FabSkin w Warszawie, zauważyli natychmiastową rewitalizację obszaru zabiegowego, jak również odpowiednie odżywienie skóry. Oczywiście końcowe rezultaty zabiegu są uzależnione od podawanego preparatu, jak również miejsca, w które zostaje on zaaplikowany. Jeśli Hycoox stosowany jest na twarz, to możemy spodziewać się zniwelowania zmarszczek i bruzd, efektu liftingu twarzy, poprawy jej konturu, a także ogólnej profilaktyki przeciwstarzeniowej. Mezoterapia próżniowa Hycoox stosowana na ciało prowadzi do ujędrnienia i nawilżenia skóry, jak również może pomóc w redukcji cellulitu. Kiedy jednak naszym problemem jest skóra głowy, po wykonaniu tego zabiegu możemy z kolei spodziewać się wzmocnienia cebulek włosów, dzięki czemu włosy staną się mocniejsze i nie będą w takim stopniu wypadać.

Zabieg Hycoox – efekty uboczne

Zabieg z użyciem urządzenia Hycoox gwarantuje bezpieczeństwo, więc bardzo rzadko zdarza się, aby Pacjent odczuwał po nim jakiekolwiek skutki uboczne. Jeśli takie się jednak pojawią, zazwyczaj samoczynnie znikają. Ta nowoczesna technologia powoduje, że podanie preparatu jest bardzo precyzyjne, a system próżniowy pozwala na niwelowanie jakichkolwiek obrzęków. W klinice FabSkin na warszawskim Bemowie zabieg ten jest wykonywany przez doświadczony personel, który posiada duże doświadczenie w obsłudze tego sprzętu. Zdarza się jednak, że Pacjenci nie wiedzą, że posiadają jakiekolwiek przeciwwskazania do zastosowania mezoterapii igłowej przy wykorzystaniu Hycoox. Tak ważny jest więc wstępny wywiad lekarski, który pozwoli na bezpieczne korzystanie z tego urządzenia.

Wskazania do wykonania mezoterapii Hycoox

W zależności od miejsca zabiegowego Pacjenci którzy przychodzą do kliniki FabSkin w Warszawie, mają różne wskazania do wykonania zabiegu z użyciem urządzenia Hycoox. Przede wszystkim mezoterapia z użyciem tego urządzenia wpływa na ogólne odmłodzenie skóry, zwiększenie jej odżywienia, odpowiednie nawilżenie oraz odzyskanie dawnej sprężystości. Do kliniki FabSkin w Warszawie zgłaszają się także Pacjenci, którzy chcą w ten sposób pozbyć się przebarwień, cellulitu lub też poprawić kondycję włosów.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegów Hycoox

Warto zapoznać się z katalogiem najpopularniejszych przeciwwskazań, jakie są wymieniane przy korzystaniu z zabiegów z użyciem Hycoox. Należą do nich m.in.:

  • ciąża;
  • okres karmienia piersią;
  • choroby autoimmunologiczne;
  • aktywne stany zapalne skóry;
  • choroby onkologiczne;
  • brak pełnoletności;
  • zaburzenia krzepliwości krwi;
  • przyjmowanie niektórych leków;
  • niewyrównana cukrzyca;
  • alergia na którykolwiek ze składników podawanego preparatu.

Zalecenia po zabiegu z użyciem Hycoox

Specjaliści, którzy wykonują mezoterapię próżniową Hycoox w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie szczegółowo informują Pacjenta, w jaki sposób dbać o skórę po wykonaniu zabiegu. Przede wszystkim należy odpowiednio nawilżać skórę, jak również unikać takich miejsc jak: sauna, basen, solarium. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu z użyciem Hycoox można powrócić do codziennych obowiązków.

Zabiegi Hycoox – korzyści dla Pacjenta

Mezoterapia próżniowa Hycoox przynosi spektakularne rezultaty dla wygląd Pacjenta. W zależności od problemu, z jakim się do nas zgłosił, jego skóra ulega procesom naprawczym. Hycoox jest używane do wykonania liftingu twarzy bądź ciała, a także stosuje się go w celu profilaktyki wypadania włosów. Ta metoda jest jednak szybsza od tradycyjnych form mezoterapii, a jej rezultaty są znacznie lepsze. W klinice FabSkin w Warszawie dobieramy rodzaj podawanych preparatów zgodnie z oczekiwaniami Pacjenta.

Jaka jest cena zabiegu?

Cena zabiegu z użyciem Hycoox jest uzależniona od miejsca zabiegowego preparatu, jaki jest podawany Pacjentowi, a także ilości sesji. Cennik wszystkich usług, jakie są oferowane przez klinikę FabSkin położonej na warszawskim Bemowie jest podany na naszej stronie internetowej.