Każda kobieta lubi dbać o siebie. Wszelkie kosmetyki, modne ubrania, zdrowy tryb życia – wszystko po to, aby czuć się pięknie i atrakcyjnie. Niestety czasem to nie wystarczy, by czuć się w pełni wyjątkowo. Kobieca uroda jest narażona na przeciwności losu, jakimi mogą być przebyte choroby czy skutki upływającego czasu. Wpływają one przede wszystkim na poczucie własnej wartości, kobiecości. Utrata piersi ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne kobiety, dlatego coraz to większa ilość pań po wygranej z chorobą chce całkowicie wrócić do normalności, aby czuć się kobieco i komfortowo po przebytej chorobie – stosując makijaż permanentny medyczny.

Wiele kobiet po przebiegu choroby nowotworowej decyduje się na rekonstrukcję brodawki. Jest wiele sposobów rekonstrukcji medycznej, jednakże w ostatnim czasie najbardziej znaną i wybieraną metodą jest makijaż permanentny brodawki sutkowej.

Pigmentacja medyczna jest jedną z najbardziej skutecznych metod ukrycia wszelkich skórnych niedoskonałości ciała, w tym blizn. Jest stosowana do tuszowania blizn pooperacyjnych, czy do zagęszczenia włosów. Oprócz tego, rekonstrukcja sutka to ostatnio bardzo znana i wybierana przez kobiety metoda stosująca pigmentację medyczną.

Więcej informacji o makijażu permanentnym

Pigmentacja medyczna brodawki sutkowej makijażem permanentnym

Pigmentacja medyczna brodawki sutkowej wykonywana jest po to, aby odwzorować naturalną brodawkę sutkową. Stosowana jest po zabiegach rekonstrukcji piersi, aby w pełni przywrócić im naturalny wygląd oraz wtedy, gdy kobieta pragnie przywrócić otoczce sutka odpowiedni kolor, który przez lata stracił intensywność barwy, a także gdy panie chcą zwiększyć bądź zmniejszyć kształt swojej brodawki, poprawić jej nieregularny kształt. Wszystko po to, aby czuły się w pełni kobiece i atrakcyjne.

Makijaż permanentny brodawki sutkowej polega na odwzorowaniu naturalnej otoczki brodawki sutka, zachowując odpowiednie proporcje oraz naturalne kolory ( mieszając różne barwy ze sobą, po to, aby wrażenie naturalności było jak największe), aby doskonale odwzorować wszystkie detale.

Rekonstrukcja brodawki: Warszawa

Efekty rekonstrukcji brodawki są w pełni wystarczające dla kobiet po mastektomii. Większość z nich decyduje się właśnie na makijaż permanentny, aby uzyskać zadowalający wygląd piersi po ich rekonstrukcji.

Warszawa oferuje bardzo wiele salonów, które zajmują się makijażem permanentnym brodawki – jednakże zalecane jest korzystanie z gabinetów medycyny estetycznej, które zajmują się profesjonalną rekonstrukcją medyczną.

Nasz Gabinet Medycyny Estetycznej FABSKIN oferuje wykonywanie zabiegów przez doświadczone linergistki, które sprostają wszystkim wymaganiom klientek. Poprzez odpowiednie techniki cieniowania potrafią uzyskać zadowalający efekt otoczki – zrekonstruowana brodawka daje trójwymiarowy efekt. Profesjonalne rekonstrukcje medyczne dają w pełni naturalny wygląd.

Zależy nam na tym, aby każda kobieta była zadowolona i mogła powrócić do normalności po swojej chorobie – mogła znowu poczuć się pięknie i atrakcyjnie!

Brodawka sutkowa Cena Promocja
rekonstrukcja brodawki od 600 zł od 300 zł 
(cena ustalana indywidualne)

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08