Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy

Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy przeznaczona jest dla osób, które mają problem z wypadaniem włosów. Może dotyczyć zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jest stosowana w przypadku przerzedzenia, łysienia, po to, aby uzupełnić optycznie powstałe ubytki włosów.

Skierowana jest do osób, które walczą z naturalnie występującymi ubytkami, dla tych, którzy mają problem z “łysieniem plackowatym” bądź utraciły sporo włosów w wyniku chemioterapii.

Mikropigmentacja medyczna dla mężczyzn

Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy  powstała po to, aby pomóc mężczyznom w utracie włosów, spowodowanej łysieniem. Niestety bardzo często dotyczy ich ten problem. Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy dla mężczyzn jest rozwiązaniem ich problemów z poczuciem własnej wartości, czy stresem, związanym z łysieniem. Dzięki mikropigmentacji możemy namalować kilka, kilkadziesiąt włosów, które optycznie spowodują, że skutki łysienia będą mniej widoczne – niemal niedostrzegalne. Tym sposobem, można tuszować ubytki w owłosieniu – efekty tego są bardzo zadowalające.

Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy pozwala poradzić sobie z charakterystycznymi zakolami, powstałymi w wyniku łysienia, czy większymi ubytkami na czubku głowy. Na łysiejącej głowie może spowodować koniec Twoich problemów z utratą włosów! Problem stanie się już niewidoczny, a Ty będziesz mógł spokojnie zapomnieć o łysieniu.

Jak przebiega mikropigmentacja medyczna włosów?

Makijaż permanentny zagęszczający włosy polega na namalowaniu brakujących włosów w miejsce ubytku na skórze głowy. Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy  sprawi optyczne zagęszczenie skóry głowy, dzięki czemu – jasne fragmenty skóry nie będą już prześwitywały przez przerzedzone włosy.

Technika zagęszczania włosów

Do mikropigmentacji stosowanej do zagęszczania skóry głowy jest wykorzystywany roler posiadający różnego rodzaju obracające się igły. Rodzaj zagęszczenia mikropigmentacji jest ustalany indywidualnie. Technika pozwala na uzyskanie doskonałej imitacji małych włosków. Całość zabiegu trwa do półtorej godziny i efektem jest doskonała symulacja włosów na skórze głowy.

Mikropigmentacja medyczna włosów skóry głowy  – to właśnie dzięki niej odzyskasz pewność siebie! Rekonstrukcja włosów makijażem permanentnym dla mężczyzn daje zadowalające efekty utrzymujące się nawet do 3 lat.

Co z opuchlizną? Jak przebiega gojenie? Jak postępować po zabiegu? Jak dbać? Odpowiedzi na te pytania oraz podobne można znaleźć w Makijaż permanentny od A do Z.

mikropigmentacja skóry głowy

Cennik mikropigmentacji włosów

Sprawdź cennik mikropigmentacji medycznej zagęszczania włosów skóry głowy

Rekonstrukcja włosów skóry głowy (mężczyźni i kobiety) Cena Promocja
rekonstrukcja (1 obszar) 900 zł

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08