Brwi permanentne

Czy masz problemy z brwiami? Czy masz rzadkie brwi z powodu nadmiernego wyrywania lub stanu zdrowia? Masz bardzo rzadkie brwi lub nie masz brwi w ogóle? Czy masz trudności z namalowaniem brwi bez okularów, ale okulary w tym przeszkadzają? Czy namalowany kształt wychodzi zniekształcony lub nierówny? Czy twoje namalowane brwi ścierają się w ciągu dnia? Z tych powodów oraz wielu, wielu innych.

Kobiety ze wszystkich stron świata, uważają, że makijaż permanentny brwi jest tego doskonałym rozwiązaniem.

Która metoda jest najlepsza?

Od zapewnienie podstawowych wskazówek, które można zastosować w razie chęci samodzielnego malowania brwi, do całkowitego odtworzenia brwi, twój linergista może stworzyć wszystko od kilku pociągnięć włosków po dramatyczne pełne brwi, których autentyczność zadziwi nawet twoich najbliższych.
Tak jak w przypadku każdej usługi artystycznego poprawiania wyglądu, linergista będzie różnić się w zależności od linergisty. Proces cytowany poniżej to popularnie zastosowane techniki ale niekoniecznie dokładnie przestrzegane przez wszystkich profesjonalistów zajmujących się kosmetykami permanentnymi.
Jeśli stosujesz ołówek do brwi, twój linergista może poprosić o takie namalowanie brwi w dniu konsultacji, jakie chciałoby się uzyskać po zagojeniu się tatuażu kosmetycznego. Lub możesz zostać poproszona o przyniesienie zdjęć obrazujących preferowany wygląd brwi. Jeżeli zostałaś poproszona o narysowanie brwi lub przyniesienie przykładowej ilustracji, specjalista kosmetyki permanentnej doradzi, czy wzór jest odpowiedni pod kątem wieku i stylu do permanentnego makijażu brwi.
Skóra jest oczyszczana odpowiednim środkiem myjącym. Niektórzy technicy stosują anestetyk przed rozpoczęciem procesu wykonania tatuażu, a niektórzy nie. Po tym jak anestetyk zadziała, brwi są rysowane przy pomocy kredki do brwi, która została uprzednio zdezynfekowana. Istnieje wiele metod wykonywania makijażu permanentnego brwi. Każda z metod odpowiada indywidualnym potrzebom, wymaganiom klientek. Istnieją metody:

Makijaż permanentny brwi:

  • metoda cienia,
  • metoda Powder Effect,
  • metoda ombre,
  • metodą piórkową,
  • metodą włoskową.

Makijaż permanentny brwi – zdjęcia przed i po

Brwi Cena Promocja
metodą cienia 750 zł
metodą cienia ombre 800zł
microblanding 850 zł
metoda włoskowa 900 zł
metoda włoskowa + cień 1000 zł

Zobacz również: