Marzysz o pięknych, pełnych ustach, a nie chcesz wyglądać nienaturalnie? Z biegiem lat Twoje kąciki ust opadły i wyglądają nieestetycznie? A może kontur Twoich ust nie jest tak wyraźny jak kiedyś? Podpowiemy Ci, jak w prosty sposób to zmienić. Zapoznaj się z naszym artykułem i poznaj korzyści płynące z wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego na okolice ust.

Co to jest kwas hialuronowy?

Obecnie coraz więcej osób widzianych przez nas w mediach przyznaje się do wykonywania naturalnych zabiegów, które mają na celu poprawę ich wyglądu w bezpieczny sposób. Kwas hialuronowy na usta nie jest już niczym dziwnym. Co dzięki jego użyciu można osiągnąć? Czy warto rozpoczynać z nim przygodę? Czy efekty są naprawdę tak spektakularne? Czym w ogóle jest? Kwas hialuronowy jest szeroko znany w medycynie estetycznej. To właśnie on jest podstawowym składnikiem wielu profesjonalnych produktów, które służą do korekcji naszego wyglądu. Kwas hialuronowy cieszy się tak dużą popularnością szczególnie dlatego, że w sposób naturalny występuje w naszym organizmie. Z wiekiem jednak jego produkcja spada, przez co na twarzy i ciele możemy zaobserwować pierwsze oznaki procesu starzenia. By temu zapobiec, możemy samodzielnie dostarczyć go do poszczególnych miejsc. Dzięki temu znacznie poprawimy elastyczność naszej skóry, wzbogacimy ją o wiele substancji odżywczych, odpowiednio ją nawilżymy, a także poprawimy jej jędrność. Kwas hialuronowy może być wstrzykiwany w usta lub w ich okolice. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Kwas hialuronowy na usta – zastosowanie w medycynie estetycznej

Kwas hialuronowy stanowi podstawowy składnik wielu profesjonalnych produktów, które swoje zastosowanie mają właśnie w zabiegach medycyny estetycznej. Ostrzegamy przed samodzielnym aplikowaniem tego typu substancji, ponieważ możemy uzyskać zupełnie inne efekty niż te, jakich oczekujemy. Kwas hialuronowy na usta aplikuje się miejscowo przy pomocy specjalnej igły. Przed wykonaniem zabiegu lekarz może znieczulić miejsce, w którym będzie wstrzykiwany preparat. Występuje on zazwyczaj w postaci gęstego kremu. Po chwili odczuwamy już skutki działania znieczulenia. W przypadku pacjentów, których próg bólowy jest niższy, możliwe jest również podanie mocniejszych substancji przeciwbólowych. Następnie preparat jest aplikowany pod tkankę skórną. Zabieg musi być przeprowadzany w odpowiednim tempie. Poza tym ilość mililitrów substancji czynnej powinna być dokładnie odmierzona przed rozpoczęciem zabiegu. Kwas hialuronowy jest zazwyczaj zabezpieczany w pojedynczych fiolkach po 1 mililitrze. Igła strzykawki powinna być także ustawiona pod odpowiednim kątem. Przed przeprowadzeniem zabiegu, wykonująca go osoba powinna zbadać dokładnie naszą twarz, by wyczuć wszelkie zgrubienia podskórne, mięśnie i kości. W naszej klinice możesz liczyć na wykonanie wielu różnych zabiegów, które znacznie poprawią nie tylko wygląd, ale i stan Twoich ust. Przed przystąpieniem do zabiegu, nasi eksperci pomogą Ci się zapoznać z jego całym przebiegiem, przeprowadzą także z Tobą wywiad informacyjny, który pozwoli na odpowiednie dobranie produktu do Twoich potrzeb. Wykonujemy przede wszystkim takie zabiegi na okolice ust jak:

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ dla nas najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Stawiamy także na wysoką jakość wszystkich produktów, jakich używamy do wykonywania zabiegów. Posiadamy specjalistycznie przeszkolony personel, który chętnie służy pomocą oraz wyjaśni szczegółowo na czym polega konkretny zabieg i jakich efektów można się po nim spodziewać. Używamy także wysokiej klasy sprzętu i dbamy o sterylność naszej kliniki. Klinika Fabskin jest jedną z największych w Warszawie. Oferujemy wiele różnych zabiegów, dzięki którym poczujesz się lepiej we własnym ciele.

Przeciwwskazania

Jeżeli chcesz zapisać się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, musisz zapoznać się wcześniej z katalogiem przeciwwskazań do niego. Co prawda kwas hialuronowy na usta jest coraz bardziej popularny i uchodzi za niezwykle bezpieczny i szybki zabieg, który nie jest inwazyjny, jednak część osób niestety nie może skorzystać z jego dobrodziejstw. Należą do nich przede wszystkim:

  • Osoby uczulone na kwas hialuronowy;
  • Kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji;
  • Osoby niepełnoletnie;
  • Osoby chorujące na nowotwory;
  • Osoby z problemem krzepliwości krwi;
  • Osoby zmagające się ze stanem zapalnym skóry (opryszczka, trądzik);
  • Osoby z chorobami układu immunologicznego;
  • Osoby ze skłonnościami do blizn przerostowych.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest odpowiedni dla Ciebie, umów się przy pomocy formularza kontaktowego na wstępną wizytę z naszymi pracownikami. Z pewnością pozwolą Ci oni rozwiać wszelkie wątpliwości i powiedzą, w jaki sposób najlepiej przygotować się do dowolnego zabiegu. Jeżeli zdecydujesz się na kwas hialuronowy – cena zabiegu także zostanie ściśle określona przez lekarza. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy cennik opisujący przykładowe zabiegu i ich koszt.

Efekty – kwas hialuronowy usta przed i po

Wiesz już czym jest kwas hialuronowy na usta, znasz jego zastosowanie, ale jakie efekty są przed i po jego użyciu? Przede wszystkim prawidłowo podany preparat wzmocni naszą skórę w tych delikatnych okolicach. Usta staną się bardziej nawilżone oraz poprawi się ich kontur. W przypadku zdecydowania się na zabieg powiększenia warg, nie będą one prezentowały się nienaturalnie. Wręcz przeciwnie, będą wyglądały zdrowo i zmysłowo. Linia warg zostanie wyrównania. Skóra w okolicach ust po użyciu kwasu hialuronowego staje się momentalnie odżywiona i zregenerowana. Dzięki naszym zabiegom odzyskasz dawną pewność siebie i sprawisz, że nikt nie będzie mógł oderwać wzroku od Twoich ust. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i umów się na wizytę w naszej klinice.