Hycoox – mezoterpia próżniowa

Zastanawiasz się nad wykonanie zabiegu mezoterapii próżniowej i szukasz idealnego rozwiązania dla Ciebie? Czy słyszałeś o innowacyjnej metodzie wykorzystującej urządzenie HyCoox? Warto dowiedzieć się, czym jest ten sprzęt i dlaczego warto wybrać zabiegi z jego użyciem w klinice FabSkin w Warszawie.

HyCoox – opis urządzenia

Czym tak w ogóle jest HyCoox i dlaczego jego popularność wciąż wzrasta? Aparat HyCoox został doceniony przez gabinety kosmetologiczne i kliniki medycyny estetycznej na całym świecie, ponieważ dzięki niemu możliwe jest precyzyjne deponowanie śródskórne lub podskórne dokładnie określonej ilości czynnego preparatu. To z kolei sprawia, że osoba przeprowadzająca zabieg ma kontrolę nad ilością składników, które są podawane w części twarzy bądź ciała Pacjenta. HyCoox jest skonstruowany w ten sposób, że wykorzystuje podciśnienie, które wytwarzane jest w kartridżu, co sprawia, że zabieg trwa krócej niż tradycyjna mezoterapia, jest mniej bolesny oraz nie wytwarzają się po nim siniaki. Urządzenie HyCoox jest dostępne dla naszych Pacjentów kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie od dłuższego czasu, a zabiegi z jego użyciem cieszą się dużym zainteresowaniem.

Charakterystyka zabiegu HyCoox

Mezoterapia z użyciem HyCoox różni się od tradycyjnego zabiegu, który znany jest w kosmetologii od lat. Przede wszystkim jest to metoda bardziej bezpieczna niż mezoterapia jednoigłowa, ponieważ preparat czynny jest podawany na ściśle określoną głębokość. Co więcej, czas zabiegu jest znacznie krótszy, ponieważ HyCoox wykorzystuje technikę próżniową. Urządzenie to posiada także czujniki, które reagują na kontakt ze skórą Pacjenta. Dużą zaletą zabiegu mezoterapii próżniowej jest także to, że może być wykonywana na wszystkie obszary ciała twarzy oraz głowy. HyCoox jest wyposażone w specjalne, stożkowate igły, które eliminują pojawienie się siniaków po zakończeniu zabiegu.

Wskazania do zabiegu

Oczywiście lista wskazań do wykonania mezoterapii próżniowej z użyciem HyCoox jest długa, jednak warto poznać najważniejsze zalecenia do stosowania tego urządzenia. W klinice FabSkin w Warszawie, podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej, specjaliści podpowiedzą Ci, jakich efektów możesz spodziewać się po skorzystaniu z HyCoox. Przede wszystkim jest on korzystny dla osób, u których zaobserwowano:

 • zwiotczenie skóry;
 • niejednolity koloryt skóry;
 • cellulit;
 • zmarszczki;
 • utratę owalu skóry;
 • ogólne osłabienie skóry i odwodnienie;
 • wypadanie włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mezoterapia próżniowa z użyciem urządzenia HyCoox powinna być wykonywana jedyne po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do zabiegu. W klinice FabSkin położonej na warszawskim Bemowie zbieramy informacje o historii chorób Pacjenta podczas wizyty konsultacyjnej. Dzięki temu nasi fachowcy podpowiedzą Ci, w jaki sposób je ewentualnie wyeliminować. Do katalogu najczęstszych przeciwwskazań należą:

 • alergie na preparat czynny podawany w trakcie zabiegu;
 • ciąża oraz okres karmienia piersią;
 • problemy z nieuregulowaną cukrzycą;
 • stany zapalne skóry, aktywna opryszczka;
 • choroby nowotworowe;
 • stałe stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • nieuregulowana gospodarka hormonalna, w tym choroby tarczycy;
 • choroby autoimmunologiczne;
 • brak pełnoletności.

Efekty mezoterapii próżniowej HyCoox

Mezoterapia próżniowa z użyciem HyCoox przynosi długotrwałe i rewelacyjne efekty. Deponowanie podskórne preparatu zapewnia rewitalizację skóry oraz jej natychmiastowe ujędrnienie. Dzięki temu miejsce zabiegowe jest nie tylko odżywione, ale i odpowiednio nawilżone. HyCoox niweluje widoczność zmarszczek oraz daje podobne rezultaty jak lifting. Urządzenie to jest także stosowane na inne partie ciała niż twarz, dzięki czemu zyskało popularność w szerokim profilaktyce przeciwstarzeniowej. Do kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie na mezoterapię próżniową zgłaszają się także osoby, które w ten sposób pozbyły się przebarwień na skórze oraz ograniczyły widoczność cellulitu. Należy wspomnieć, że HyCoox ma także bardzo dobry wpływ na ogólny stan skóry głowy. Jest więc stosowany w celu zapobieganiu wypadania włosów oraz ich wzmocnieniu.

HyCoox – zalety mezoterapii próżniowej

Mezoterapia próżniowa w mieście Warszawa z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia HyCoox wyróżnia się przede wszystkim krótszym czasem trwania zabiegu, co wpływa także na komfort Pacjenta. Wykonywanie zabiegu w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie gwarantuje, że na skórze nie występują siniaki. Urządzenie jest skonstruowane w taki sposób, że jego głowica dociera do wielu różnych partii ciała, w tym także może być używana do twarzy i głowy. Stosuje on innowacyjny system podciśnienia, które zasysa skórę po nakłuciu, dzięki czemu deponowanie produktu jest równomierne i precyzyjne. Co więcej, HyCoox został przebadany przez profesjonalistów, dlatego posiada wszelkie wymagane certyfikaty. Nowoczesne igły nie pozwalają na stratę preparatu czynnego, który jest podawany Pacjentowi w trakcie zabiegu. Dzięki temu możliwe jest także uzyskanie krótszego okresu rekonwalescencji.