Gabinet dla mężczyzn

Gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie posiada bardzo szeroki wachlarz usług, za równo dla mężczyzn jak i dla kobiet. W dzisiejszych czasach zadbany i atrakcyjny mężczyzna to nowoczesny mężczyzna, która nie wstydzi się korzystać z usług gabinetów kosmetycznych. Jest świadomy bogatej oferty dzięki, której może poprawić swój wygląd fizyczny oraz stać się jeszcze bardziej atrakcyjny i pewny siebie. Wielu Panów dąży do nieskazitelnego wyglądu, aby czuć się komfortowo we własnej skórze. Dzięki naszemu gabinetowi mężczyźni mogą już zaraz poddać się regeneracji ciała, która zagwarantuje doskonałe samopoczucie i atrakcyjny wygląd. Każdy klient jest szczególnym pacjentem, któremu nasi specjaliście doradzą, które zabiegi są dla niego najlepsze, odpowiednie do wieku, potrzeb i problemów.

Niedoskonałości urody to nie jedynie przyczyna kobiecych kompleksów. Nie tylko panie zmagają się z bliznami, rozstępami, nadpotliwością czy nadmiernym owłosieniem. Wygląd fizyczny, z którego jesteśmy zadowoleni to klucz do sukcesów nie tylko zawodowych ale też w życiu codziennym. Dlaczego nie pomóc sobie skoro są takie możliwości? Coraz częściej naszymi klientami są mężczyźni świadomi swojego wyglądu i atrakcyjności. W dzisiejszych czasach poprawianie urody nie jest już niczym krępującym, wręcz przeciwnie świadczy o dbaniu o siebie.

Nowoczesny mężczyzna to mężczyzna zabiegany, który mimo wielu zajęć i obowiązków wie jak istotny jest wygląd fizyczny. Na codzień bardzo ważna jest aktywność fizyczna i zdrowa dieta, ale bardzo często trzeba pomóc naturze, aby być w pełni zadowolonym. Zapoznaj się z ofertą naszego gabinetu już dzisiaj i umów się na wizytę.

Zmarszczki, blizny, niechciany tatuaż – to żaden problem

Wielu mężczyzn korzysta regularnie z siłownie, na której trenuje swoje ciało. Wiadomo, że rozstępy (przerwanie włókien kolagenowych) pojawiają się, gdy nasze ciało się rozrasta. Posiadamy nowoczesne i bezpieczne lasery (laser ALMA iPixel ER:YAG), które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi śladami przemian ciała.
Z kolei laser ALMA DYE VL jest wykorzystywany do usuwania przebarwień, redukcja rumienia oraz naczynek. Wielu panów posiada blizny potrądzikowe, które również można usunąć za pomocą nowoczesnych technologii laserem frakcyjnym.

Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego

Jeżeli coraz częściej pojawiają się na twarzy podkrążone oczy i wyglądasz jakbyś bardzo mało spał to znak, że czas skorzystać z oferty zabiegów przy użyciu kwasu hialuronowego (wypełniacza). Jest to substancja, która wypełni zmarszczki na czole, zmniejszy wrażenie zmęczenia i poprawi ogólny kształt twarzy. Można również skorzystać z zabiegu wolumetrii, która sprawia, że twarz wygląda znacznie lepiej, ubytki wynikające ze starzenia się twarzy zostają naprawione, a twarz wydaje się bardziej atrakcyjna. Zabieg wolumetrii wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego takich jak Juvederm czy Restylane. Skóra twarzy staje się bardziej jędrna i elastyczna.

W celu zachowania młodego wyglądu stosujemy również zabiegi przy użyciu botoksu, który spłyci głębokie i silne zmarszczki. W naszym gabinecie walczymy również z bruksizmem – dolegliwością związaną z wadami zgryzu lub zaburzeniami w mięśniach żucia. W naszym gabinecie medycyny estetycznej bruksizm leczony jest za pomocą toksyny botulinowej tzw. botoksu. Jest to bezpieczna i szybka metodą, za pomoca której spowalniane są mięśnie policzkowe.

Depilacja laserowa

Wielu mężczyzn zmaga się z nadmiernym owłosieniem w wielu obszarach ciała. Jest to dosyć uciążliwa przypadłość, z która łatwo można sobie poradzić przy pomocy zabiegów laserem Palomar Vectus. Jest to bezwinwazyjny i bezpieczny laser, który szybko usunie niechciane włosy i pozwoli cieszyć się komfortem na wiele lat. Obecnie laserowa depilacja owłosienia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów laserowych i korzysta z niej wielu naszych pacjentów.

Niechciany tatuaż

Co zrobić kiedy masz tatuaż, a żałujesz, że kiedykolwiek się na niego zdecydowałeś i nie chcesz dłużej pamiętać o historii z nim związanej? Skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu umówienia terminu zabiegu przy pomocy laseru Harmony Q Switch. Po kilku sesjach zapomnisz, że kiedykolwiek miałeś tatuaż i zaczniesz cieszyć się życiem.

Szeroki wachlarz usług

Nasz gabinet medycyny estetycznej Fabskin posiada bardzo szeroką ofertę zabiegów. Każdy mężczyzna z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oto kilka najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinecie:
– usuwanie nadmiaru owłosienia ( na plecach, udach, klatce piersiowej itp.)
– poprawianie jędrności skóry
– usuwanie tzw. drugiego podbródka
– usuwanie blizn potrądzikowych, przebarwień
leczenie nadpotliwości
– fotoodmładzanie
– mezoterapia włosów
– przeszczep tłuszczu
Dzięki bogatej ofercie naszego gabinetu medycyny estetycznej każdy mężczyzna znajdzie zabieg, który będzie dla niego odpowiedni i zagwarantuje poprawę jakości życia. Aby dowiedzieć się więcej o zabiegach prosimy odwiedzić stronę poświęconą zabiegom dla mężczyzn.
Nie czekaj i już dzisiaj zdecyduj się na zmianę swojego życia! Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08