PROMOCJE Z PORTALU SPOŁECZNOŚCIOWEGO FACEBOOK

ODBIERZ WYJĄTKOWY PREZENT! WAKACYJNA PROMOCJA COOLTECH!

Dziękujemy za polubienie naszej strony na facebooku! Wakacje już się rozpoczęły – czas pomyśleć o jędrnej i kształtnej sylwetce!

Czas na walkę z otyłością! Czas zamrozić tłuszcz!

Mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent! Już teraz odbierz specjalny KOD RABATOWY! Wystarczy, że zarezerwujesz termin zabiegu kontaktując się z nami tel: 22 126 80 08, i podasz hasło COOLFACEBOOK! Otrzymasz zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH w specjalnych, wakacyjnych cenach!

promocja cooltech

Kriolipoliza CoolTech– najnowsze odkrycie medycyny estetycznej

Kriolipoliza to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie. Najnowsze urządzenie CoolTech wykorzystuje tę metodę, której nazwa pochodzi od „krio” – lodowaty i „lipoliza” – chemiczny rozkład tłuszczu. Usuwanie tłuszczu poprzez zamrażanie odkryte zostało przez dermatologów z Harvard Medical School, którzy potwierdzili, że podskórne komórki tłuszczowe są zdecydowanie bardziej podatne na działanie zimna niż tkanki, które je otaczają. Udowodnili, że miejscowe chłodzenie tkanek w kontrolowanych warunkach pozwala na pozbycie się podskórnego tłuszczu bez negatywnego wpływu na skórę. Dzięki nowoczesnej technologii wykonywanej za pomocą urządzenia CoolTech możliwe jest modelowanie sylwetki bez użycia skalpela.

Kliknij aby przeczytać więcej

Promocja jest ważna od 01.07.2016 do 31.07.2016.

Zakochaj się w sobie na nowo – zrób pierwszy krok. Czekamy na Ciebie!

Fabdent S.C.
ul. Pełczyńskiego 22a/78
01 – 471 Warszawa – Bemowo

Tel. +48 22 126 80 08

E-mail: fabdent@fabdent.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek w godzinach 10:00-21:00
sobota w godzinach 10:00-15:00