Depilacja pleców

Nasz gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie oferuje Państwu zabieg laserowej depilacji pleców, który gwarantuje poprawę komfortu życia. Usuwania niechcianego owłosienia z tej części ciała jest wyjątkowo uporczywe – ciężko jest zrobić to samemu, a proszenie o pomoc bliskich może być krępujące. Dodatkowo efekt jest bardzo krótki, golenie trzeba powtarzać bardzo często, a odrastające włoski są twarde i nieprzyjemne w dotyku. Istnieje również ryzyko wystąpienia podrażnień i mogą pojawić się wrastające włoski tworzące stany zapalne mieszka włosowego. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej usługi laserowej depilacji pleców, która pozwoli na dlugi czas pozbyć się zbędnego owłosienia z pleców.

W dzisiejszych czasach z kosmetyki laserowej korzystają nie tylko kobiety. Coraz więcej Panów chce zadbać o swój wygląd i poprawę jakości życia codziennego. Dla wielu mężczyzn włosy na plecach oznaczają komleksy, dyskomfort i bardzo często są przeszkodą przy codziennych zajęciach, takich jak wyjście na basen, pobyt nad jeziorem czy sytuacje intymne – mężczyźni krępują się rozebrać i odkryć nieestetyczne plecy. Dzięki poddaniu się laserowej depilacji pleców można raz na zawsze pozbyć się przykrego owłosienia.

Depilacja pleców, klatki piersiowej czy pośladków jest metodą najczęściej wybieraną przez płeć męską, która ceni sobie wygodę i praktyczne, trwałe rezultaty.

Laserowa depilacja pleców

Zabieg depilacji pleców trwa około 30 minut. Inteligentny i nowoczesny laser diodowy Primelase Excellence jest szybki, efektywny i bezpieczny. Trwale usuwa zbędne owłosienia i poprawia jakość życia pacjentów. Działa jedynie powierzchownie, niszcząc cebulkę włosa i nie wpływa na funkcje organizmu. Dodatkową zaletą lasera jest fakt, że po zabiegu pacjent nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie od razu może powrócić do swoich codziennych zajęć.

Zabieg laserowej depilacji pleców należy powtórzyć kilka razy w odstępie od 4 do 6 tygodniu w celu uzyskania jak najlepszych, trwałych rezultatów.

Przygotowanie do laserowej depilacji pleców

Przed zabiegiem laserowej depilacji pleców należy najlepiej dzień przed terminem zgolić włosy za pomocą klasycznej maszynki do golenia. Zaleca się zostawić niewielki fragment skóry w celu zbadania grubości i koloru włosa.

Conajmniej miesiąc przed pierwszym zabiegiem depilacji:

– nie usuwać włosów na plecach wraz z ich cebulką (jedynie maszynką do golenia, która nie usuwa cebulki),
– nie stosować w na plecach maści ani kremów z witaminą C, retinoidami,
– na około 2 tygodnie przed depilacją trzeba ostawić lekarstwa światłouczulające i zioła,
– nie powinno się wystawiać skóry na słońce, ani korzystać z solarium,
– nie zaleca się stosowania peelingu,
-warto nawilżyć suchą skórę dzień przed zabiegiem za pomocą preparatów nawilżających,
– ważne jest, aby skóra pleców w dniu zabiegu była idealnie czysta i niczym nie posmarowana.

Po zabiegu laserowej depilacji pleców:

– naturalnym objawem jest zaczerwienienie skóry, naturalny obrzęk, który ustępuje zazwyczaj po kilku godzinach,
– nie zaleca się korzystać z sauny ani basenu do 4 dni po zabiegu,
– do 4 dni po laserowej depilacji pleców nie używać preparatów z zawartością alkoholu, można używać jedynie antyperspirantu bezalkoholowego, chociaż lepiej zrezygnować z wszelkich kosmetyków,
– do 2 tygodni po zabiegu nie zaleca się stosować zabiegów złuszczających ani peelingu,
– do 2 tygodniu po zabiegu obowiązuje bezwzględny zakaz opalania pleców.

W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się poddać kilku sesjom laserowej depilacji pleców. Efekt zależy przede wszystkim od grubości i koloru włosów. Aby całkowicie pozbyć się owłosienia z pleców zabieg należy powtórzyc, ponieważ włosy są w różnej fazie wzrostu.

Przed każdym zabiegiem pacjent konsultuje się z naszym specjalistą, który przeprowadzi wywiad i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem.

Niestety nie zawsze laserowa depilacja jest możliwa, istnieje kilka przeciwwskazań takich jak: bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, ciąża (w przypadku kobiet), świeża opalenizna, przyjmowanie niektórych leków.

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08