Depilacja miejsc intymnych

Laserowa depilacja miejsc intymnych i między pośladkami

Zabieg depilacji miejsc intymnych wbrew powszechnym opiniom znany jest już od czasów starożytnych. Do depilacji używano wszelkich przedmiotów – pęset, muszli, wyszlifowanych kamieni czy też glinek. Przez lata ekspretymentowano i szukano wygodnego i szybkiego sposobu na pozbycie się zbędnego owłosienia z intymnych okolic. Bez wątpliwości przełomowym momentem było wynalezienie maszynki do golenia, która stała się popularna i łatwo dostępna. Umożliwiała szybkie pozbycie się włosków, jednak do dziś korzystanie z maszynki do golenia jest dla wielu pań dosyć uciążliwe – istnieje ryzyko zacięcią, po goleniu powstają krostki, podrażnienia, zaczerwienienia i bardzo często włoski wrastają pod skórę tworząc stany ropne. Idealnym rozwiązaniem jest laserowa depilacja miejsc intymnych w tym pomiędzy pośladkami. Gabinet medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie oferuje swoich pacjentom zabiegi przy użyciu nowoczesnego lasera Primelase Excellence.

Depilacja laserem Primelase Excellence

Laser Diodowy Primelasse Excellence jest bezpiecznym urządzeniem, które usuwa owłosienie (cebulkę włosa) na stałe za pomocą wiązki lasera. Laser oddziałuje na 1/3 widocznego owłosienia, to znaczy tego, które jest aktualnie w stanie wzrostu. Zabieg depilacji miejsc intymnych należy powtarzać kilkakrotnie, aby usunąć wszystkie cebulki włosa. Dzięki tej technice możliwe jest trwałe usunięcie włosów z łona, pachwin, okolic odbytu i między pośladkami. Zabieg jest bezbolesny, jednak każdy pacjent na własne życzenie może skorzystać z maści znieczulającej. Depilacja laserowa jest bezpieczna jak golenie maszynką i jest bardzo skuteczna. Wiązka lasera wnika głęboko w skórę i niszczy cebulkę włosa. Barwnik włosa (melanina) pochłaniana energię wytwarzaną przez laser, która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Koniec z uciążliwą depilacją za pomocą maszynki do golenia!

Rodzaje laserowej depilacji miejsc intymnych

Najbardziej popularne rodzaje depilacji intymnej to:

– depilacja brazylijska – usunięcie całego owłosienia z miejsc intymnych, na życzenie pacjentki pozostawienie cienkiego paseczka na wzgórku łonowym bądź trójkąta,

– depilacja francuska – usunięcie włosków z okolic pachwin I tzw. Linii bikini, w przypadku tego rodzaju depilacji wargi sromowe pozostają niedepilowane,

– depilacja hollywoodzka – jest to usunięcie całego owłosienia z okolic pachwin, warg sromowych, pośladków.

W ramach zabiegu depilacji miejsc intymnych usuwane jest również owłosienie z okolic odbytu i w przypadku mężczyzn z jąder.

Dla kogo jest zabieg depilacji miejsc intymnych?

Zabieg skierowany jest dla osób, które cenią sobie wygodę i poszukują nowoczesnych metod depilacji. Zabieg jest bezwinwazyjny, a spektakularne efekty natychmiastowe. Depilacja miejsc intymnych z uwzględnieniem okolic pośladków to idealny zabieg dla dbających o siebie kobiet i mężczyzn, którzy mają dosyć korzystania z tradycyjnych metod usuwania owłosienia.

Przeciwskazania do laserowej depilacji miejsc intymnych

– ciężkie choroby np. nowotwory,
– ciąża,
– świeżo opalona skóra,
– zażywanie antybiotyków, hormonów i innych leków (poinformuje o tym nasz specjalista na wizycie kwalifikującej do zabiegu),
– jasne włosy np. w kolorze blond,
– znamiona, otwarte rany.

Przed zabiegiem depilacji miejsc intymnych

Należy pamiętać, że przed zabiegiem przy użyciu lasera Primelase skóra musi być dobrze przygotowana. Skóra w okolicach miejsc intymnych i między pośladkami nie może być podrażniona. Do 6 tygodniu przed zabiegiem nie można usuwać owłosienia za pomocą wosku, pęsety czy innych metod przy których włos usuwany jest wraz z cebulkami. Natomiast używanie maszynki do golenia dozwolone jest nawet w przeddzień zabiegu. Na trzy dni przed pierwszą sesją laserowej depilacji miejsc intymnych nie należy stosować kosmetyków, a minimum 2 tygodnie przed wyznaczonym terminem nie opalać się.

Po zabiegu depilacji miejsc intymnych i okolic pośladków

– istnieje możliwość tymczasowego zaczerwienienia i obrzęku,
– należy wyjątkowo delikatnie traktować miejsca pozabiegowe,
– twarz należy przemywać wodą lub mleczkiem bezalkoholowym,
– nie wolno opalać się do 2 tygodniu po zabiegu,
– nie zaleca się korzystania z basenów i saun,
– można stosować łagodzący krem np. Alantan Plus.

Przed każdym zabiegiem pacjent konsultuje się z naszym specjalistą, który przeprowadzi wywiad i odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem.
Nie czekaj i polepsz jakość życia. Sprawdź cennik depilacji miejsc intymnych już teraz.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08