Sezon wakacyjny otwiera przed nami wiele nowych możliwości. Aby w pełni cieszyć się piękną pogodą, warto zadbać wcześniej o swoją skórę. W tym celu możesz skorzystać z wykonania depilacji w klinice FabSkin. Czy depilacja brazylijska jest skuteczna i co to w ogóle jest? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Co to jest depilacja brazylijska?

Wiele osób słysząc sformułowanie depilacja brazylijska, zastanawia się, co to jest i czy jest to odpowiedni zabieg dla nich. Warto odpowiedzieć na te pytania, ponieważ ten rodzaj depilacji dotyczy miejsc intymnych, czyli jest to tak zwana dogłębna metoda usuwania włosków w okolicy bikini. Decydują się na nią nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dzięki temu ciało jest nie tylko gładsze, ale także jest to niezwykle higieniczne. Depilacja brazylijska to usuwanie owłosienia nie tylko ze wzgórka łonowego i pachwin, ale także z warg sromowych oraz przestrzeni między pośladkami.

Depilacja brazylijska – dla kogo i na czym polega?

O zabiegu, jakim jest brazylijska depilacja, warto wiedzieć nie tylko, co to jest, ale dla kogo jest przeznaczony. Tak naprawdę każdy może z niego skorzystać. Skóra lepiej oddycha, mniej się poci, co jest szczególnie istotne w gorące lub parne dni. Jest on wykonywany różnymi metodami, a najpopularniejsze z nich, jakie najczęściej wybierają Klienci kliniki FabSkin w Warszawie, to: laserowe usuwanie owłosienia z miejsc intymnych.

Dlaczego depilacja brazylijska jest lepsza od innych form pozbywania się włosków?

Tradycyjne golenie maszynką czy też używanie plastrów z woskiem w domowych warunkach może powodować liczne podrażnienia skóry w okolicach intymnych. Dodatkowo są to jedynie czasowe rozwiązania, ponieważ owłosienie w dalszym ciągu się pojawia, często także na skórze widoczne są czerwone krostki. Są to więc nie tylko zawodne metody, ale także narażają nas na nieprzyjemności, takie jak wrastanie włosków czy swędzenie. Depilacja laserowa miejsc intymnych lub depilacja woskiem wykonywana w klinice FabSkin w Warszawie to sposób na gładką skórę na stałe, lub na długi okres czasu. Zaoszczędź więc czas oraz uniknij ryzyka pojawienia się włosków, które wymykają się spod bielizny w najmniej dogodnym momencie i wybierz nowoczesne formy depilacji okolic bikini.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do wykonania zabiegu zarówno depilacji laserowej warto odpowiednio się przygotować. Specjaliści zalecają, aby przez około 4 tygodnie czasu nie używać kremów do depilacji, nie eksponować ciała na działanie silnych promieni słonecznych oraz unikać solarium. Ważne jest, aby zrezygnować także z wykonywania peelingów skóry.

Jak wygląda sam zabieg?

Laserowe usuwanie owłosienia z okolic bikini polega na kierowaniu światła lasera bezpośrednio w mieszek włosa, który ulega zniszczeniu. Jeśli zależy nam na pozbyciu się owłosienia w miejscach intymnych na stałe, eksperci z kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie zalecają wykonanie depilacji laserem.

Depilacja brazylijska – efekty i ich trwałość

Depilacja brazylijska z pewnością daje wspaniałe i długotrwałe efekty. Wiele osób zastanawia się jednak, czy po jej wykonaniu będą mogli od razu zauważyć różnicę. Oczywiście, że tak! Zarówno depilacja laserowa miejsc intymnych, jak również usuwanie zbędnych włosków z okolic bikini przy pomocy wosku lub pasty daje natychmiastowe rezultaty. Depilacja brazylijska to komfort dla Pacjenta. A jak długo efekt po niej pozostaje? To również jest zależne od metody, na jaką się zdecydujemy. Wykonanie serii zabiegów przy użyciu lasera może pomóc nam rozwiązać problem z owłosieniem bikini na stałe, a zastosowanie innych technik depilacji rozwiąże ten kłopot na co najmniej miesiąc.

Jak często należy powtarzać ten zabieg?

To, jak często należy wykonywać zabieg depilacji brazylijskiej, jest zależne od metody, jaką wybierzemy. W klinice FabSkin położonej na warszawskim Bemowie możesz poddać się laserowemu usuwaniu włosków z okolic intymnych, jak również zdecydować się na inne formy tymczasowego pozbycia się owłosienia. W przypadku depilacji laserowej ilość zabiegów uzależniona jest od wielu czynników, w tym odcienia skóry, a także barwy włosków. Aby uzyskać trwały efekt, zaleca się więc wykonanie kilku sesji w określonych przez specjalistę odstępach czasu. Wykonanie depilacji woskiem lub pastą jest procesem mniej trwałym, które wymaga kolejnych wizyt w odstępie około miesiąca czasu.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania depilacji brazylijskiej?

Każdy zabieg, na jaki zdecydujesz się w klinice FabSkin w Warszawie, jest indywidualnie dobierany do każdego Pacjenta. W tym celu przed jego wykonaniem możliwe jest skorzystanie z porad eksperta, który nie tylko oceni stan Twojej skóry, ale także podpowie Ci, czy skuteczniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem dla Ciebie okaże się depilacja bikini woskiem, czy może depilacja laserowa. Na usuwanie włosków z delikatnych i wrażliwych miejsc w szczególności powinny uważać osoby, które mają skłonność do pękania naczynek. Ostatecznie jednak to kosmetolog określi, czy możliwe jest wykonanie tego zabiegu właśnie u Ciebie.

Gdzie wykonać zabieg depilacji brazylijskiej?

Zabieg depilacji brazylijskiej powinien być wykonany przez profesjonalistów. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ każdy z nas jest inny, a skóra w okolicach bikini jest delikatna i wrażliwa. Nieumiejętne wykonanie depilacji może nie tylko uszkodzić strukturę skóry, ale także prowadzić do wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych. Warto więc znaleźć miejsce, w którym zabieg ten wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny kosmetycznej lub kosmetologa, który używa do tego celu najlepszej jakości sprzętu. Depilacja okolic intymnych, czyli bikini brazylijskie, to przede wszystkim fachowa ocena skóry, a także wyjaśnienie Pacjentowi, na czym polega zabieg krok po kroku. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty kliniki FabSkin położonej na warszawskim Bemowie. Wykonując ten zabieg u nas, masz pewność, że Twoja skóra będzie gładka i piękna.

Czy zabieg depilacji brazylijskiej jest bolesny?

Wiele osób, które rozważają wykonanie zabiegu, jakim jest depilacja brazylijska, nie tylko zastanawia się, co to jest, ale przede wszystkim, czy jej wykonanie jest bolesne. Chcemy podkreślić, że fachowo wykonany zabieg pozbycia się włosków z okolic intymnych nie powoduje żadnego dyskomfortu! W porównaniu z tradycyjnymi formami depilacji takimi jak pasta cukrowa czy wosk, który kupujemy w drogeriach, zabieg jest ten praktycznie bezbolesny. Innowacyjne urządzenia, jakie są używane do przeprowadzenia depilacji brazylijskiej przy pomocy lasera w klinice FabSkin w Warszawie są wyposażone w unikalny system chłodzenia, co sprawia, że wiele naszych Klientów ocenia tę formę depilacji jako przyjemną. Co więcej, głowice, w jakie wyposażony jest laser, którego używamy, są na tyle duże, aby sam zabieg trwał zaledwie kilkanaście minut! Depilacja woskiem w klinice FabSkin to z kolei zabieg, którego wykonanie jest praktycznie nieodczuwalne dla skóry Pacjenta.

Ile kosztuje depilacja brazylijska w klinice FabSkin na warszawskim Bemowie?

Na stronie internetowej kliniki FabSkin w Warszawie znajdziesz kompleksowy cennik wszystkich usług, jakie wykonujemy. Pragniemy jednak zaznaczyć, że posiadamy specjalne rabaty dla naszych stałych Klientów. Warto obserwować naszą stronę, ponieważ często ogłaszamy promocje, które dotyczą wielu różnych zabiegów. Oferujemy także rabaty dla osób, które od razu zdecydują się na wykonanie serii zabiegów. Dla fachowców z kliniki FabSkin w Warszawie priorytetem jest zadowolenie Klienta i troska o jego bezpieczeństwo, dlatego też każdy zabieg jest przeprowadzany z użyciem specjalistycznych i nowoczesnych urządzeń, które posiadają wszelkie certyfikaty jakości. Z chęcią udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości wszystkich osób, dlatego możesz się do nas zwrócić w formie mailowej, jak również telefonicznie. Nasi eksperci opiszą szczegółowo, co to jest depilacja i jak wygląda bikini brazylijskie.

Dlaczego warto wykonać depilację brazylijską w klinice FabSkin w Warszawie?

Specjaliści medycyny estetycznej w klinice FabSkin położonej na warszawskim Bemowie od wielu lat pomagają osobom w różnych problemach skórnych, a także starają się ułatwić życie, dlatego też wśród naszych usług możesz znaleźć zabiegi depilacji brazylijskiej. Coraz więcej Pacjentów decyduje się na wykonanie profesjonalnego usuwania niechcianych włosków z trudno dostępnych i wrażliwych miejsc. Nic dziwnego, nasz team to zgrany zespół kosmetologów oraz lekarzy, który sprawią, że Twoja skóra będzie nie tylko gładka, ale i otoczona profesjonalną opieką. Z chęcią doradzimy Ci także, jakie zabiegi wybrać, aby czuć się lepiej we własnej skórze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki FabSkin w Warszawie.