Adam Cichewicz
Dermatolog wenerolog | Lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się diagnostykę i leczeniem chirurgicznym pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry.

Wiedzę i praktyczne umiejętności systematycznie poszerza na szkoleniach w Polsce i międzynarodowych. Stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie. Członek Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych stowarzyszeń międzynarodowych – European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncology.

Zawodowo interesuje się dermatologią estetyczną i rekonstrukcyjną. Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących. W codziennej praktyce lekarskiej priorytetem są dla niego zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług i przyjazna atmosfera podczas konsultacji i zabiegu.