Modelowanie sylwetki – jak działa system Accent Prime?

Accent Prime to unikalna technologia medycyny estetycznej, stworzona przez izraelską markę Alma Lasers. System Accent Prime opiera się na inteligentnym połączeniu dwóch uzupełniających się metod leczenia, czyli technologii ultradźwiękowej i technologii fal radiowych RF. W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin w Warszawie wykorzystujemy Accent Prime do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów modelowania sylwetki, w tym obszarów otłuszczonych, całego ciała, ujędrniania skóry twarzy, a także redukcji cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Warto dodać, że zabiegi są nieinwazyjne, a ich efekty widoczne błyskawicznie.

Pożegnaj zwiotczałą i obwisłą skórę – – przygotuj się na atrakcyjnie wymodelowany i jędrny obraz siebie dzięki modelowaniu sylwetki w Fabskin

Jak działa nowoczesny system modelowania?

System należy do jednego z najbardziej nowoczesnych na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. W ten sposób szybko i bezpiecznie wymodelowana zostaje sylwetka oraz skóra twarzy i szyj. W zależności od stopnia problemu w kilku, kilkunastu zabiegach możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzenia i odmładzania optycznego. Dzięki systemowi Accent Prime modelowanie sylwetki nigdy nie było takie łatwe!

10 różnych głowic technologii Alma Laser bierze udział w komplementarnych zabiegach, mających na celu:

 • Głowica unipolarna i bipolarna walczą z nadpotliwością
 • Głowica impact dostarcza składniki aktywne wewnątrz skóry
 • Głowica radiowa RF unibody posiada odpowiednie nakładki do zabiegów na twarz i ciało
 • Głowica ultradźwiękowa wykorzystywana do zabiegów na twarz i ciało
 • Głowica ruchoma In Motion
 • Głowica PixelRF
 • Głowica UniLarge
 • Głowica UniFace
 • Głowica UniForm
 • Głowica Periorbital

W jaki sposob system ultradźwiękowy modeluje sylwetkę i usuwa cellulit?

Moduł ultradźwiękowy korzysta z medycznych fal, np.podłużnych, w procesie kawitacji akustycznej, gdzie następuje wzrost a następnie implozja mikropęcherzyków. W procesie tym obserwujemy powstawanie stref raz wysokiego raz niskiego ciśnienia. Kierunek rozchodzenia się fali ultradźwiękowej sprawia, że ośrodek zagęszcza i rozrzedza się naprzemiennie. W efekcie następuje selektywne niszczenie komórek tłuszczowych przy jednoczesnym braku reakcji z innymi ośrodkami. Fale poprzeczne natomiast drgają prostopadle i wchodzą w interakcje z adipocytami, które są znacznie większe od innych komórek ludzkich. System Accent Prime przy wykorzystaniu trybu zimnego uszkadza komórki tłuszczowe nie naruszając komórek nerwowych czy krwionośnych – dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny a jednocześnie super skuteczny.

Dlaczego lipoliza technologią ultradźwiękową tak dobrze sprawdza się u większości pacjentów?

 • Jest to zabieg nieinwazyjny
 • Laser działa selektywnie, nie naruszając komórek nerwowych czy naczyń krwionośnych
 • Fale niszczą jedynie komórki tłuszczowe
 • Zabieg jest szybki i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji
 • Zabieg jest bezbolesny
 • W trakcie zabiegu pacjenci mogą się odprężyć (czują lekkie ciepło)

Ponadto fale ultradźwiękowe usprawniają oddychanie tkankowe, co daje start szybszej przemianie materii między komórkami, a ich błony stają się lepiej przepuszczalne. Zredukowany tłuszcz zostaje w sposób naturalny wydalony przez organizm poprzez układy organizmu. Trójglicerydy transportowane są do wątroby, które neutralizuje je. Pełna naturalność i brak negatywnych konsekwencji zabiegu, czyni go uniwersalnym dla zdecydowanej większości pacjentów. Mogą się mu poddać wszystkiedorosłe osoby, chyba że lekarz zaleci inaczej.

W gabinecie modelowania sylwetki Fabskin wykorzystujemy moc fal ultradźwiękowych wraz z falami radiowymi w zabiegu Accent Prime.

Czym charakteryzuje się system radiowy RF?

RF to źródło promieniowania elektromagnetycznego. W systemach Alma wykorzystuje się dwa aplikatory RF: bipolarny i unipolarny (opatentowany przez firmę Alma). Aplikator bipolarny działa na wierzchnie warstwy skóry, natomiast unipolarny ma możliwość głębokiej penetracji warstw skórnych. Unikalna i opatentowana technologia RF Alma działa w procesie cieplnym przy wykorzystaniu wewnętrznej polaryzacji cząsteczek wody. To wszystko za sprawą drgania cząsteczek promieniowania elektromagnetycznego. Zaktywizowane cząsteczki, wprawione w ruchy drgające wytwarzają ciepło potrzebne do penetracji wewnętrznych warstw skórnych. System RF Alma Accent Prime nie tylko tworzy odpowiedniej wielkości energię cieplną ale również kontroluję głębokość jej wnikania (zazwyczaj na poziomie 5-20 mm). Wytwarzana energia cieplna osiąga temperaturę do 48 stopni. W zabiegu radiowym RF Accent Ultra V otrzymane ciepło pobudza metabolizm organizmu, a następnie redukuje wielkość komórek tłuszczowych.

Na jakie problemy stosujemy system radiowy RF?

 • Redukcja cellulitu
 • Zmniejszenia obtłuszczenia wybranych partii na ciele
 • Wiotkość skóry dojrzałej (twarz i szyja)

Zabiegu nie stosujemy u pacjentów bardzo otyłych.

W gabinecie medycyny estetycznej Fabskin rekomendujemy przeprowadzanie serii 6 zabiegów Accent Prime w odstępach 2-tygodniowych. Efekty widoczne są po każdym zabiegu. Skuteczna metoda usuwania cellulitu laserem, luźnej skóry, skóry zwiotczałej, redukcji tkanki tłuszczowej. Zabiegi poprawiają metabolizm organizmu, a to przyczynia się do polepszenia stanu skóry, co obserwujemy poprzez poprawę elastyczności, jędrności i faktury skóry.

Jak wygląda zabieg usuwania cellulitu laserem?

W naszym gabinecie w Warszawie oferujemy Państwu zabieg laserowego usuwania cellulitu. Jest to bezinwazyjny, nieskomplikowany zabieg, podczas którego wiązka światła trafia do najgłębszych warstw skóry. Stymuluje ona skórę i naczynia krwionośne, wpływa również na rozbicie tkanek tłuszczowych będących źródłem cellulitu. Zdecydowaną zaletą zabiegu usuwania cellulitu przy użyciu lasera jest to, że jest to bardzo skuteczna metoda. Laser jest w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywy cellulit. Kolejnym plusem jest fakt, że zabieg jest bezbolesny i nie wymaga od pacjentów okresu rekonwalescencji.

Przy zabiegu modelowania twarzy i szyj najskuteczniejszy model tometoda Vshape (połącznie ultradźwięków z falami radiowymi). W tym zabiegu:
1. Dobór jednej z głowic (UniFace, UltraFace) w zależności od stanu skóry pacjenta i efektów, jakiej chcemy uzyskać
2. Selektywne niszczenie komórek tłuszczowych i pobudzenie produkcji włókien kolagenowych
3. Głowica UniFace pracuje na naprzemiennym wytwarzaniu ciepła i zimna. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie pracy głowicy
4. Głowica UltraFace działa na zasadzie drenażu limfatycznego przy wykorzystaniu fal elektromagnetycznych RF
5. Głowice UniLarge i Bipolar zapewniają skórze przywrócenie jędrności i modelują profile twarzy i szyj pacjenta
6. Następuje detoksykacja tkanek i uwolnienie zbędnego tłuszczu
7. Układ krwionośny i limfatyczny transportują zniszczone komórki tłuszczowe do odpowiednich organów, gdzie zostają zneutralizowane i naturalnie usunięte z organizmu

Zabieg jest szybki (kilkanaście – kilkadziesiąt minut), bezpieczny i bezbolesny. Pacjenci nie muszą przechodzić okresu rekonwalescencji i mogą cieszyć się lepszym ujędrnieniem oraz wyszczupleniem twarzy i szyj już po pierwszym zabiegu. Zabieg nie pozostawia blizn i stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Z modelowania konturów szyj i twarzy skorzystać mogą pacjenci każdego typu cery, także alergicy.

Przy zabiegu modelowania sylwetki najskuteczniejszy model to połączenie systemu ultradźwięków z systemem radiowym RF. W tym zabiegu:
1. Dobór jednej z głowic (UltraBody, UniForm)
2. Przeprowadzenie zabiegu z falami ultradźwiękowymi, gdzie wytwarzają się różnego rodzaju fale, które w naprzemiennym zimnym i ciepłym procesie doprowadzają do zniszczenia komórek tłuszczowych
3. Przeprowadzenie zabiegu głowicami radiowymi RF (UniLarge) na głębokie partie tkanek. Pacjent może zrelaksować się podczas zabiegu
4. Zastosowanie głowicy Bipolar działającej na powierzchni skóry i poprawiającej jej fakturę oraz kondycję. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza
5. Andypocyty rozpadają się, zredukowane zostają komórki tłuszczowe bez naruszania innych obszarów
6. Uwolniony tłuszcz zostaje odprowadzony z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych

Zabieg modelowania sylwetki jest szybki (kilkanaście – kilkadziesiąt minut), bezpieczny i bezbolesny. Pacjenci nie muszą przechodzić okresu rekonwalescencji i mogą cieszyć się lepszym ujędrnieniem oraz wyszczupleniem ciała już po pierwszym zabiegu. Zabieg nie pozostawia blizn i stanowi doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Z modelowania ciała laserem skorzystać mogą pacjenci każdego typu skóry także alergicy.

Accent Prime. Twoja bezpieczna i skuteczna droga do piękna. Kilka, kilkanaście zabiegów pozwoli:

 • Wymodelować każdy obszar sylwetki
 • Wyszczuplić twarz
 • Pozbyć się zbędnych podbródków
 • Zredukować cellulit
 • Wymodelować profil i kontury twarzy
 • Usunąć niedoskonałości skóry
 • Wyszczuplić miejsca obtłuszczone
 • Dostarczyć do organizmu wartościowych składników odżywczych
 • Ujędrnić skórę na twarzy i szyi
 • Ujędrnić skórę na wybranych partiach ciała (pośladki, uda, brzuch, ramiona, plecy)

Efekty zabiegów utrzymują się długo. Im aktywniejszy fizycznie będzie pacjent, tym dłużej cieszyć będzie się jędrnym i szczupłym ciałem. Ważna jest także dobrze zbilansowana dieta i ogólnie rozumiany zdrowy tryb życia. Serię zabiegów powtórzyć możemy, kiedy wraz z upływem czasu znów poczujemy potrzebę wymodelowania twarzy i szyj.

Gabinet dermatologii estetycznej Fabskin pomoże Państwu dobrać najlepszy plan leczenia, by oszałamiające efekty zabiegów laserowych utrzymały się jak najdłużej! Zadzwoń i już dzisiaj spraw sobie prezent umawiając się na laserowe usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki.

przed fale radiowe
po fale radiowe
przed liftingiem
po liftingu
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy
przed liftingiem twarzy
po liftingu twarzy

Zobacz również :

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08