TWÓJ PROBLEM: Nadmiar tłuszczu

 

Komórki tkanki tłuszczowej znajdują się w wielu miejscach naszego ciała, głównie w udach, biodrach, tylnych częściach ramion, brzuchu oraz w miejscach mniej oczywistych, jak na przykład w okolicach najważniejszych narządów czy ścianach tętnic i żył. Nadmiar tkanki tłuszczowej może być niebezpieczny dla zdrowia. Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Poznaj nasze rekomendacje!

 

 

  1. Odchudzanie ultradźwiękami ACCENT PRIME wraz z falami radiowymi

System należy do jednego z najbardziej nowoczesnych na rynku. Inteligentnie lokalizuje nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit oraz wiotką skórę, a następnie dobiera odpowiedni do redukcji problemu program. Unikalność technologii Accent Prime wysoką częstotliwością powoduje rotację cząsteczek wody (wewnętrzna polaryzacja) z wytworzeniem większego tarcia, a co za tym idzie ciepło. Zwiększona temperatura do 48C powoduje obkurczenie kolagenu, stymuluje produkcje nowego kolagenu, zwiększa metabolizm oraz redukuje rozmiar komórek tłuszczowych. W ten sposób szybko i bezpiecznie wymodelowana zostaje sylwetka oraz skóra twarzy i szyi. W zależności od stopnia problemu w kilku zabiegach możemy uzyskać spektakularne efekty odchudzania i odmładzania optycznego. Dzięki systemowi Accent Prime modelowanie sylwetki nigdy nie było takie łatwe!

Przeczytaj więcej >

 

  1. Odchudzanie ultradźwiękami ULTRAFORMER III

Bezinwazyjny zabieg Ultraformer III służący do liftingu skóry bez użycia skalpela. Jest to najnowsze rozwiązanie medycyny estetycznej wykorzystujące silnie skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków docierających w głąb tkanek, pozwalającą na bezoperacyjny lifting ciała i twarzy. Jedną z jej wielu zalet jest możliwość przeprowadzania zabiegu na każdej części ciała.

Podczas zabiegu modelowania do wybranego obszaru ciała pacjenta przykładana jest specjalna głowica emitująca fale ultradźwiękowe, które wnikają do tkanek. Podgrzane tkanki ulegają obkurczeniu, czego skutkiem jest napięcie i większe napięcie skóry. Skóra wygładza się, napina, ujędrnia – dając spektakularne efekty jak przy liftingu. Ultraformer pomaga w skuteczny sposób wyeliminować zwiotczałą, nieestetyczną skórę z miejsc takich jak: brzuch, uda, ramiona, dekolt, szyja.

Urządzenie Ultraformer III posiada przetworniki o różnych głębokościach penetracji – od 1,5 do 9 mm, w związku z czym dostosowuje się do każdego rodzaju i wieku skóry. Dokładna regulacja mocy sprawia, że zabieg jest idealnie dopasowany do warunków i potrzeb pacjenta.

 

Przeczytaj więcej >

 

  1. Odchudzanie przez zamrażanie tkanki tłuszczowej – kriolipoliza CoolTech.

Kriolipoliza to nowoczesna, skuteczna i bezbolesna metoda odchudzania poprzez zamrażanie. Najnowsze urządzenie CoolTech wykorzystuje tę metodę, której nazwa pochodzi od „krio” – lodowaty i „lipoliza” – chemiczny rozkład tłuszczu. Usuwanie tłuszczu poprzez zamrażanie odkryte zostało przez dermatologów z Harvard Medical School, którzy potwierdzili, że podskórne komórki tłuszczowe są zdecydowanie bardziej podatne na działanie zimna niż tkanki, które je otaczają. Udowodnili, że miejscowe chłodzenie tkanek w kontrolowanych warunkach pozwala na pozbycie się podskórnego tłuszczu bez negatywnego wpływu na skórę. Dzięki nowoczesnej technologii wykonywanej za pomocą urządzenia CoolTech możliwe jest modelowanie sylwetki bez użycia skalpela.

Przeczytaj więcej >

 

  1. Bezpieczne odchudzanie? Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza to zabieg estetyczny, usuwający niepotrzebne partie tłuszczu z ciała, przez co modeluje sylwetkę i przywraca jej pożądane kształty. Są takie partie na ciele, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie chcą się wyszczuplić. Pacjenci często boją się, lub nie chcą poddawać się operacji, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę. Tutaj z pomocą przychodzą zabiegi nieinwazyjnie, jak lipoliza, które są w stanie skutecznie zmieniać kształt naszego ciała. Lipoliza jest zabiegiem miejscowym. Składniki lipolityczne aplikowane są do tkanek tłuszczowych. Leczenie trwa około 30 minut i nie przeszkadza w dalszym wykonywaniu codziennych czynności. Procedura jest bezbolesna, jednak w ciągu kilkunastu minut po injekcji pojawia się ból, zaczerwienienie i swędzenie, które mogą utrzymywać się do paru tygodni. W ciągu kolejnego miesiąca lub dwóch miejsce iniekcji może być mniej wrażliwe w odczuciu. Efekty zaczynają być widoczne po miesiącu. Zabieg może wykonywać jedynie lekarz specjalista, a pacjent powinien regularnie zasięgać porady, zarówno przed podjęciem leczenia, jak i podczas poddawania się kolejnym zabiegom.

 

Przeczytaj więcej >

 

 

 

Dodatkowo ważne jest racjonalne, dobrze zbilansowane odżywianie, ćwiczenia fizyczne, a także motywacja. Pamiętaj aby pić odpowiednią ilość wody, unikaj produktów wysoko przetworzonych, zadbaj o odpowiednią ilość warzyw i owoców w Twojej diecie oraz zadbaj o odpowiednią ilość snu.

Podsumowując, istnieją skuteczne metody na bezinwazyjne pozbycie się uciążliwego tłuszczu i nie wymagają one od nas wielu wyrzeczeń. Ważne jest aby po zabiegach nastąpiła zmiana sposobu odżywiania i aktywność fizyczna – w celu utrzymania nowej, smukłej sylwetki!

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację do FabSkin!