16. Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress

16. Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Medicine – AMWC, który odbędzie się w dniach 4 – 7 kwietnia 2018 w Monte-Carlo pod honorowym patronatem księcia Alberta II z Monako. W kongresie weźmie udział wielu wybitnych lekarzy, ekspertów medycznych i naukowców.

BEZPIECZEŃSTWO PACJENTA, które jest priorytetem numer jeden i leży u podstaw naszych standardów, będzie głównym tematem konferencji w 2018 roku.

Zdefiniowana przez Światową Organizację Zdrowia „bezpieczeństwo pacjentów to brak możliwej do uniknięcia krzywdy u pacjenta w trakcie procesu opieki zdrowotnej. Dyscyplina bezpieczeństwa pacjentów to skoordynowane wysiłki mające na celu zapobieganie wystąpieniu szkód zdrowotnych spowodowanych przez sam proces opieki zdrowotnej. Bezpieczeństwo pacjentów jest coraz częściej uznawane za kwestię o globalnym znaczeniu, ale wiele pozostaje jeszcze do zrobienia „. Ocena pacjenta – Opieka o wysokim standardzie i najlepsze wyniki dla pacjentów – Lepsze zrozumienie sposobów radzenia sobie z możliwymi powikłaniami i radzenie sobie z nimi – Porównanie różnych metod leczenia w celu określenia najbardziej odpowiednich dla pacjentów – Szczegółowe dyskusje dotyczące techniki … i wiele innych zagadnień związanych z bezpieczeństwem pacjentów, będą opracowane podczas sesji naukowych, paneli, demonstracji na żywo i debat tematycznych.

Co roku ta bardzo wyczekiwana impreza przyciąga ponad 10 000 uczestników z ponad 120 krajów. Ponad 300 wiodących międzynarodowych firm, prezentujących się na 5-kondygnacyjnym obszarze wystawowym, będzie tam, aby umożliwić odkrywanie ich najnowszych produktów, technologii i usług.

FabSkin na kongresie Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress będzie reprezentował lek. medycyny estetycznej Radosław Rzepnikowski. 

 

Więcej informacji >