Odmładzanie i lifting z zastosowaniem nici liftingujących PDO bez skalpela

Nowoczesne zabiegi z użyciem wchłaniających nici liftingujących PDO rewelacyjnie poprawiają wygląd. Nici mogą być aplikowane prawie na całym ciele, również w okolicach oczu. Ich obecność w tkance zdecydowanie wzmacnia ścięgna I mięśnie, przez co skóra staje się bardziej elastyczna I grubsza. Spektakularne efekty bezbolesnego i bezinwazyjnego zabiegu są natychmiastowe. Aplikacja nici liftingujących PDO trwa pół godziny i nie pozostawia żadnych śladów.

Pochodzący z Korei Południowej system nici liftingujących PDO posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i może być wykonywany w całej Unii Europejskiej. Nić PDO jest umieszczona na bardzo cienkiej igle, dzięki której jest wprowadzana w określone okolice skóry twarzy, dekoltu, szyi, pośladków, nóg, biustu lub brzucha.

Zabieg First Lift jest idealny dla osób w wieku od 30 do 65 lat, które pragną odmłodzić swoją skórę, ale równocześnie uniknąć zabiegu chirurgicznego. Istotnym faktem jest, że nici liftingujące PDO służą nie tylko do walki z oznakami starzenia, ale są przeznaczone również dla młodszych pacjentów, którzy chcą polepszyć wygląd kości policzkowych lub zmodyfikować kszałt łuków brwiowych.

Główne efekty zabiegu

 • wygładzenie zmarszczek
 • lifting skóry
 • odmłodzenie skóry, poprawienie jej struktury
 • rozjaśnienie skóry
 • zwężenie porów

Co to są nici liftingujące PDO?

Nici liftingujące składają się z silnego syntetycznego włókna PDO (polidioksanon), które zawiera jedno (monofilament) lub dwa (polifilament) skręcone stałe włókna rozpuszczające się po pewnym czasie w tkance. Polidioksanon jest znanym materiałym, który był dotychczas stosowany głównie w chirurgii plastycznej w szwach skórnych i podskórnych, w okulistce czy ginekologii. Polidioksanon stymuluje produkcję kolagenu, który odpowiedzialny jest za napięcie skóry.

Zastosowanie nici liftingujących PDO sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, jędrniejsza I nawilżona. Efekt zabiegu można porównać z liftingiem chirurgicznym, dzięki technice wprowadzania nici – wykorzystywane są naturalne napięcia skóry.

Poniższe fotografie z mikroskopu elektronowego przedstawiają proces neokolagenezy (stymulowanie produkcji nowego kolagenu) wywołany wprowadzeniem nici liftingujących PDO:

Poprawa wyglądu skóry za pomocą wprowadzania nici PDO jest natychmiastowa. Po około 2 tygodniach zaczyna się synteza naturalnych białek organizmu, która trwa przez okres do 240 dni (czas utrzymywania się nici w organizmie). Efekty po zabiegu utrzymują się do 24 miesięcy.

Główne wskazania do zastosowania nici PDO First Lift, to

Na twarzy:

 • lifting czoła, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi
 • policzki
 • fałd nosowo-wargowy
 • V-lifting
 • fałd marionetkowy, podbródkowy
 • fałdy skóry na policzku
 • dolna powieka, worki

Na ciele:

 • łysienie
 • otyłość (brzuch, ramiona)
 • kształtowanie I ujędrnianie piersi
 • rozstępy na brzuchu, ramionach, pośladkach, brzuchu
 • zmarszczki skóry na dekolacie, szyi, fałdy

Bezbolesny zabieg za pomocą nici liftingujących trwa od 30 do 60 minut. Na początku nakładane jest znieczulenie miejscowe na dany obszar ciała, po czym lekarz zaznacza miejsca wprowadzania igieł wprowadzających nici liftingujące pod skórę.

Rozmieszczenie nici liftingujących PDO w przypadku korekty zmarszczek policzka.

Umieszczanie nici PDO w okolicy podbródka. Po zabiegu na skórze mogą pojawić się drobne siniaki i krwiaki. Czasami występuje lekkie zaczerwienienie. Objawy ustępują w ciągu kilku dni. Istotne jest, że efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo.

Efekty przed i bezpośrednio po zabiegu wprowadzenia nici PDO w okolicy żuchwy i szyi.

Zabieg za pomocą nici liftingujących PDO jest zabiegiem bardzo skutecznym, bezinwazyjnym I bezbolesnym. Polecany jest osobom po 30 roku życia, które szukają nowoczesnych metod poprawy swojego wyglądu. Już dzisiaj ciesz się bogatą ofertą korzyści liftingu PDO w gabinecie medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie.

Sprawdź cennik nici pdo

Nici PDO – ujędrniająceCenaPromocje
1 nić100 zł80 zł
Pakiet 10 nitek900 zł799 zł
Pakiet 20 nitek1700 zł1499 zł
Pakiet 30 nitek2500 zł1999 zł
Nici PDO Barb – liftingujące nici z haczykamiCenaPromocje
1 nić550 zł400 zł
lifting policzków / owalu twarzy + linii żuchwy (8 nitek)4000 zł3000 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

Zobacz również:

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08