Lipoliza

Bezpieczne odchudzanie? Lipoliza iniekcyjna Warszawa!

Lipoliza to zabieg estetyczny, usuwający niepotrzebne partie tłuszczu z ciała, przez co modeluje sylwetkę i przywraca jej pożądane kształty. Gabinet medycyny estetycznej FABSKIN w Warszawie oferuje zabieg lipolizy iniekcyjnej, jako rewelacyjną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów wyszczuplających i innych metod odchudzania.

Gdzie stosować lipolizę?

Są takie partie na ciele, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie chcą się wyszczuplić. Pacjenci często boją się, lub nie chcą poddawać się operacji, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę. Tutaj z pomocą przychodzą zabiegi nieinwazyjnie, jak lipoliza, które są w stanie skutecznie zmieniać kształt naszego ciała.

Obszary ciała najczęściej wymagające korekty, to pośladki, uda, brzuch i biodra.

Składniki czynne zabiegów lipolitycznych

Substancje używane w zabiegu lipolizy stosowane są od 1995 roku i uznawane są za całkowicie bezpieczne. Do substancji czynnych należą 5% fosfatydylocholina i dezoksycholan. Enzymy te stosowane są dożylnie pobudzając pracę wątroby i oczyszczają krew z tłuszczów, zapobiegając zatorom. W czasie zabiegu lipolizy substancje czynne sprawiają, że błony komórek tłuszczowych pękają i tłuszcz wylany zostaje do tkanek, skąd transportowany jest do wątroby i naturalnie wrzucany z organizmu.

Na czym polega zabieg?

Lipoliza jest zabiegiem miejscowym. Składniki lipolityczne aplikowane są do tkanek tłuszczowych. Leczenie trwa około 30 minut i nie przeszkadza w dalszym wykonywaniu codziennych czynności. Procedura jest bezbolesna, jednak w ciągu kilkunastu minut po injekcji pojawia się ból, zaczerwienienie i swędzenie, które mogą utrzymywać się do paru tygodni. W ciągu kolejnego miesiąca lub dwóch miejsce iniekcji może być mniej wrażliwe w odczuciu. Efekty zaczynają być widoczne po miesiącu.

Zabieg może wykonywać jedynie lekarz specjalista, a pacjent powinien regularnie zasięgać porady, zarówno przed podjęciem leczenia, jak i podczas poddawania się kolejnym zabiegom.

Efekty lipolizy iniekcyjnej w gabinecie Fabskin w Warszawie

W zależności od indywidualnych predyspozycji i ilości tkanki tłuszczowej, zabieg lipolizy jest satysfakcjonujący już po pierwszym zastosowaniu, najczęściej jednak lipolizę przeprowadza się kilkakrotnie, nawet co 8 tygodni. Proces tłuszczowego podziału komórek jest powolny, jednak zabieg lipolizy z duża skutecznością sprzyja ujędrnianiu ciała i utracie tłuszczu.

Efekty lipolizy mogą być trwałe, jeśli pacjent nie zacznie przybierać na wadze. Podczas zabiegu lipolizy pacjent traci od 1 do 10 centymetrów w obwodzie. Około 6% populacji wykazuje silną odporność na enzymy używane w lipolizie, w ich przypadku efekty będą o wiele słabsze.

Przeciwwskazania

Zabiegom lipolizy nie powinny poddawać się osoby uczulone na soję i witaminę B. A również osoboy z zaawansowaną nadwagą, ciężarne, diabetycy, osoby z chorobami wątroby i nerek. Po zabiegu zaleca się spożywać do 2 litrów płynów dziennie, a już kilka dni po zabiegu można zacząć uprawiać ćwiczenia gimnastyczne, które wzmocnią zabieg lipolizy, jak również masaże pozytywnie wpływające na krążenie.

Aqualyx

Tkanka tłuszczowa nie ma szans

Uznany za najbardziej bezpieczny w swojej klasie zabieg redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie. Aqualyx należy do roztworów detergentów typu deoksycholanu sodu mogącego rozpuszczać tłuszcz i sprawiać, że błony komórek tłuszczowych pękają.

Zastosowanie

  • podwójny podbródek
  • uda
  • okolice pośladków
  • biodra
  • brzuch
  • plecy
  • ramiona

Zabieg

Aqualyx to zabieg iniekcyjny, co oznacza, że preparat zostaje miejscowo wprowadzony do ciała za pomocą wyspecjalizowanych igieł, dzięki którym zabieg nie jest bolesny, a objawy pozabiegowe ograniczone.
Lekarz z gabinet medycyny estetycznej FABSKIN po konsultacji z pacjentem wyznacza obszary ciała do poddania iniekcji, a następnie za pomocą nakłuć wstrzykuje roztwór substancji lipolitycznej.

Działania uboczne

Po zabiegu często występują niewielkie obrzęki, zaczerwienienia, a pacjenci mogą odczuwać czasowe dolegliwości, które zanikają samoczynnie. Zabiegowi nie powinny poddawać się osoby z zaburzeniami nerek i wątroby. Również diabetycy, kobiety w ciąży i matki karmiące powinny zachować szczególną ostrożność i zwrócić się z poradą do lekarza specjalisty.

Ulotka Aqualyx

Sprawdź cennik zabiegu lipoliza iniekcyjna

LIPOLIZA INIEKCYJNA – Aqualyx / Dermastabilon (1 sesja)CenaPromocje
1 amp.300 zł200 zł
Podbródek300 zł200 zł
Dolne części policzków „chomiki”300 zł200 zł
Brzuch1200 – 1500 zł800 – 1000 zł
Boczki „love handles”600 – 900 zł400 – 600 zł
Uda900 – 1500 zł600 – 1000 zł
Biodra300 – 600 zł200 – 400 zł
Plecy1200 – 1500 zł800 – 1000 zł
Kolana300 – 600 zł200 – 400 zł
Konsultacja i ustalenie indywidualnego planu zabiegówbezpłatnie
Wizyta kontrolna po zabiegubezpłatnie

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08

Warto przeczytać:

Scizer